stor perde 2015 modelleri

2015 Stor Perde Modelleri

1997’den bu yana modern stor perde ve tüm mekanizmalı perde sistemlerini müşterilerine ulaştıran Trend Perde Sistemleri, 2015 modellerini ve renk kodlarını belirledi. Stor Perde sayfamızdan renk kodlarını ve perde modellerini inceleyebilir, ürünlerimiz hakkında fikir alabilirsiniz.

Stor Perde Kumaş Seçenekleri

Stor perdede standart olarak kabul edilen kumaş seçeneği polyesterdir. Bu sistem dayanıklıdır ve kir tutmaz, kolayca yığranmaz, uzun süre sorunsuzca kullanılabilir. Modern Batı ülkelerinde sıkça tercih edilmekte olan kumaşa seçeneğiyse screen stor ya da diğer adıyla sunscreendir. Bu sistem şeffaf (transparan) yapıdadır. Takılı olduğu ortamda dışarını görünmesini mümkün kılar ancak zararlı güneş etkisini de minimuma indirir. Bu sayede görüntüyü engellemeden güneşin zararlı etkilerinden sakınmak mümkün olacaktır. Trend® screen stor perde kumaşları Fransa, ABD ve İtalya’da teknik perde kumaş üretiminde uzmanlaşmış üreticiler tarafından sağlanmaktadır. Fransız Mermet ve ABD’li Pfifer dünya çapında tanınırlığı olan teknik perde üreticileridir. Stor perde kumaşında diğer bir seçenek blackout (karartma) ‘dır. Bu sistem görüntüyü ve ışığı tamamen engeller. Sağlık açısından üstündür. Karatma perdenin faydalarını bu yazımızdan okuyabilirsiniz.

[metaslider id=992]

Motorlu Stor Perde

Stor perdelerimizde motorlu sistem kurulması olağandır. Özellikle geniş ebattaki perdenin manuel olarak kontrol edilmesinden sorun yaşanacağından motorlu sistem kaçınılmaz olmaktadır. Böyle bir sistem uzaktan kumanda ve/veya butonla rahatlıkla kontrol edilebilir. Trend Perde Sistemleri Somfy ve Mosel motor seçeneklerini sıklıkla tercih etmekte, projelerinde kullanmaktadır. Motorlu stor perde ve diğer tüm elektrikli sistemlerimiz beş yıl boyuna garanti kapsamındadır. Diğer perde motorlarıyla ilgili bilgi almak için lütfen bize ulaşınız.

Stor Perde Siparişi – Nasıl satın alabilirsiniz?

Stor perdelerde yukarıda belirttiğimiz gibi farklı kumaş ve uygulama seçenekleri bulunmaktadır. Bunların yanında perde adedi ve ebatları fiyatı belirler. Stor perde fiyat teklifimiz için bize ulaşınız ve perde ölçülerini bildiriniz. Eğer ölçüleri bilmiyorsanız adresinize teknik eleman gönderelim ve ölçü aldıralım. Bu ücretsiz işlemin ardından size fiyat teklifimizi iletebiliriz.

Neden Trend®?

Trend Perde Sistemleri ülkemizin öncü ve modern perde sistemleri kuruluşudur. Ülkemizin önde gelen saygın kurumlarının perde sistemleri tercihidir. Stor perde ve mekanizmalı perde sistemlerinde ürettiği birinci sınıf ürünleri müşterilerinin kullanımına sunar, kusursuz satış sonrası hizmetiyle Trend perdelerin uzun süre sorunsuz ve performanslı kullanılmasını sağlar. Perde sistemleri projeleri için dünyanın ileri ülkelerinde kullanılan A kalite ürünler ve profesyonel/kurumsal bir arayışında olan müşterilerimiz tercihini bizden yana kullanmaktadır.

Bize ulaşın

Similar Posts