luxaflex hunter douglas zebra

Cam Balkon Perdesi

Cam balkon perde, son zamanlarda ülkemizde giderek yaygınlaşan cam balkonların olmazsa olmaz unsurudur. Hem mahremiyet hem de rahatlık sağlarlar. Kullanışlı ve modern sistemlerdir. Stor perde ve plise perde mekanizmalı en çok tercih edilen perde modelleridir. 1997’den beri Türkiye’nin lider perde sistemleri markası Trend® tarafından sunulan cam balkon perdeleri uzun yıllar memnuniyetle kullanılabilir.

Bilgi ve Fiyat Alın

Cam Balkon Perdesi

Cam balkonlar kışın balkonların korunmasını sağladığı gibi manzarayı da engellemezler. Aynı zamanda göze hoş görünen sistemlerdir. Katlanır cam balkonlar kullanışılığı bir adım öteye taşımaktadır. Mekanizmalı perde sisteminin de eklenmesiyle kusursuz bir balkon keyfi vadedeceklerdir. 

Sunscreen Perde

Stor perde formunda sunscreen özel bir perde kumaşıdır. Teknik bu kumaş ancak gelişmiş ülkelerde üretilebilir ve mutlak bir konfor vadeder. Isı ve ışık girişini minimize ederken şeffaf yapısıyla manzarayı engellemez. Çok sayıda renk arasından dilediğiniz seçebilirsiniz. Perdelerinizi dilerseniz elle, dilerseniz uzaktan kumandalı olarak kullanabilirsiniz. Cam balkonlarının mükemmel tamamlayıcısıdırlar.

Plise Perde

Plise perdeler asimetrik ve zorlu geometrik yapıya sahip alanlarda kurulabilmesi ve katlandıkların çok az yer kaplamaları nedeniyle esnek perde sistemleridir. Aynı zamanda geleceğin perde sistemi olarak görülür, yeni ve etkin bir sistemdir. Enerji tasarrufunda ve ışık kesmede üstün oldukları kadar mükemmel görüntüye sahip dekoratif perdelerdir. Sunscreen fiyatlarından biraz daha yukarıda yer alırlar. Kesin fiyatları öğrenmek için lütfen bize ulaşınız.

 

 Perde seçiminde bilgilendirme almak için lütfen müşteri temsilcilerimize ulaşınız.  

Similar Posts