Sahne Perdesinde Çok Sayıda Kumaşa Rengi

Dekoratif Perde Sistemleri

Mekanizmalı perde sistemleri sadece fonksiyonel gerekler için kullanılan sıradan görünümlü perdeler değildir, zarif ve estetik bir görünüme sahip olanları vardır. Popüler stor perdeler çok sayıda renk, desen ve kumaş seçeneğine sahiptirler ve istediğiniz görünüme sahip olabilirler. Ancak stor perde dışındaki perde sistemleri çeşitkeri daha dekoratif olabilir. Bunlardan bazılarını aşağıda inceleyebilir veya doğrudan bilgi talebinde bulunmak üzere bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi ve Fiyat Alın

Ahşap Jaluzi Perde

Ahşap perdeler veya ahşap jaluziler son derece dekoratif görünüme sahip elit perde sistemleridir. Sadece ahşap ağırlıklı restoran, kafeterya, butik otel gibi uygulama alanlarına değil ofis yönetici odaları, evler, villalar vb . yerlerde tercih edilebilir. Farklı ahşap perde renk seçenekleri için lütfen ahşap perde sayfamızı inceleyiniz. Bu sistemler elle kontrol edebilir, ancak Somfy motorlu olaak kullanılmaları daha yaygındır.

Plise Perde

Plise perdeler perde sistemlerinin zirvesi kabul edilen üstün perde sistemleridir. Hem güçlü hem farklı uygulamarın altından kalkabilen yapısı yanında oldukçe dekoratif ve güzel perdelerdir. Plise perde ortamda ışı ve ısık dengesi sağlar, ortamdaki eşyaları ve malzemeleri zararlı etkilerden korur. Sayısız renk seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. Perdeler kurulduklarından muhteşeme bir görünüme sahip olacaklardır.

Japon Perde

Japon perdeler klasik ve modernin birleşimidir. Özel zarif yana kayan paneller estetik bir görüntü vermektedir. Aynı zamanda farklı kumaş ve renk seçeneklerinin varlığa bu perdeleri dekoratif öncelikte önce çıkartmaktadır. Fon perdelere modern bir alternatiftir.

Katlamalı Perde

Bu perde de dekoratif öncelikle tercih edilir, yine klasik bir sistemdir.

Projeksiyon Perdesi: Bu sistemde amaç projektörden en iyi görüntüyü elde etmektir. Özel teknik bir kumaştan imal edilir. Stor perde mekanizmasına sahiptir. Fiyatları uygulama tercihine göre farklılık gösterir. Somfy veya Mosel perde motoruna sahip projektör perdeleri uzaktan kumanda veya butonla kontrol edilirler.

Sunscreen Perde

Stor perde formunda sunscreen özel bir perde kumaşıdır. Teknik bu kumaş ancak gelişmiş ülkelerde üretilebilir ve mutlak bir konfor vadeder. Isı ve ışık girişini minimize ederken şeffaf yapısıyla manzarayı engellemez. Çok sayıda renk arasından dilediğiniz seçebilirsiniz. Perdelerinizi dilerseniz elle, dilerseniz uzaktan kumandalı olarak kullanabilirsiniz. Ofislerin, hastanelerin ve otellerin olduğu kadar spesifik uygulamaların mükemmel tamamlayıcısıdırlar.

 Perde seçiminde bilgilendirme almak için lütfen müşteri temsilcilerimize ulaşınız.  

Similar Posts