Dış cephe stor perde, binaların dış cephelerinde veya veranda, balkon gibi dış mekanlarda kullanılan perde sistemidir. Aynı zamanda restoran, lokanta ve kafe gibi açık-yarı açık yerlerde bir güneşten korunma  çözümüdür. Güneşin rahatsız edici parlaklığını ve ısısını engelleyen, aynı zamanda şeffaf yapısıyla içeriden bakıldığında dışarının görülmesine imkan veren screen kumaşlara sahiptir. Bu kumaşlar iç cephede kullanılan screen kumaşlarından farklı olarak dış cephede kullanmaya uygun bir bileşim ve dokumaya sahiptirler. Bu sayede uzun süre kullanılabilir.

 

Dış cephe stor perde, brisoley perde ve zip perdeyle beraber sunduğumuz dış cephe perde çözümleri arasındadır. Zip perde gibi stor mekanizmasına sahip dış screen kumaşlarına sahip iken farkı kumaşın rüzgardan ve dış etkilerden sakınılmasını sağlayan yan klavuz sistemleridir. Dış cephe storda klavuz için çelik tel kullanılır. Zip perdede ise perde sistemi yan raylar içerisinde hapsedilmiştir bu nedenle dış cephe stor, zip perdenin uygulanmasının zor olduğu yerlerde tercih edilebilecek bir sistemdir. İki sistem de diğer dış mekan perdelerimizde olduğu gibi motorludur, uzaktan kumanda veya buton vasıtasıyla kontrol edilirler. 

 

 

Dış Stor Perdenin Avantajları

✓ Güneşten koruma performansı
✓ Uygun fiyatlı 
✓ Uzaktan kumandalı kontrol 
✓ Şeffaf yapı, dışarıyı görebilme 
✓ Uzun ömürlü

 

Dış Cephe Stor (Dış Mekan Perdesi) Sistemlerimiz ve Fiyatları


dış screen stor perde renk kartela
Diğer kumaş seçenekleri ve detaylı bilgi için lütfen Trend'le iletişime geçiniz.


Dış cephe stor fiyatları ilgili seçeneklere ve perde adedi ve ebatlarına bağlıdır. Bu nedenle fiyat teklif almanız gerekir. Trend Perde'nin çalışma sistemi, perde sistemlerinin müşterilerimize özel olarak hazırlanmasına dayanır. Hemen bize ulaşırsanız size fiyat teklifimizi iletebiliriz. Eğer uygulama alanının ölçüsünü bilmiyorsanız adresinize ölçü almak üzere ücretsiz olarak teknik eleman gönderebiliriz.