Sahne Perdesinde Çok Sayıda Kumaşa Rengi

En Yeni Perde Modelleri

Yeni perde modelleri her sektörde olduğunu gibi perde sistemlerinde de yeni ve geliştirilmiş ürünleri hedefleyen tüketicilere hitap eder. Batı ülkelerinde perde sistemleri tül perde, fon perde, gibi klasik ürünlerin yerini almıştır. Yeni perde sistemleri de birbirleriyle ışık ve ısı performansında başta olmak üzere dayanıklıklık, dekoratiflik ve kullanışlılık konusunda rekabet içerisindedirler. Uzun yıllardır müşterilerine dünya standartlarında modern perdeleri ulaştıran Trend Perde de sürekli ürün gamını yenilemekte, ABD, Fransa, Almanya ve İtalya gibi ülkelerdeki yeni ürünleri takip altına almaktadır.

Bilgi ve Fiyat Alın

1. Plise Perde

Plise perde veya plisse perde yükselişte olan bir perde sistemidir. Hunter Douglas tarafından geliştirilmiş petek dokudaki bu sistemler ortam sıcaklığında denge sağlamada ve enerji tasarrufunda etkili çözümlerdir. Katlandıklarında çok az yer kaplarlar. Öylesine esnek ve uyumlu bir perde sistemidir ki ofis, yat, hastane ve oteller gibi her mekanda ve koşulda kullanılabilir. Dairesel, eğimli, üçgen her ebatta imal edilebilir ve müşterilerimizce sorunsuzca kontrol edilebilir. Plise perdelerin motorlu kontrol edilmeleri yaygın bir uygulamadır. Bu şekilde perde sistemi buton veya uzaktan kumandayla kontrol edilir.

2. Silüet Perde

Silüet perde yeni ve görüntü itibariyle etkileyici bir sistemdir. Ev, ofis, mağaza ya da restoranlarda tercih edilebilen çok yönlü bir ürün olmakta birlikte, zebra perdede olduğu gibi tül ve güneşlik fonksiyonunu üstlenen silüet perde, Jaluzi bantlarına benzer görünümün yanı sıra sık dokunmuş kumaşı ile istenildiğinde güneşlik olarak da kullanılır. Motorlu ve manuel seçenekleriyle kullanıcılara sunulan Siluet Perde, üretilmeye başladığından bu yana şık ve yenilikçi tarzıyla farklılık yaratmak isteyen tasarımcıların alternatifleri arasında yerini almıştır.

3. Düet Perde

Düet sisteminde perdenin altını sabitleyip üst kısım katlanabilir ya da üstten ve alttan katlanıp ortada kısımda kullanılabilir. Plise perdede olduğu gibi asimetrik, tavan, dar açılı, üçgen ve dairesel pencereler zorlu koşullara rahatça yanıt verebilen düet perdeler (duette), kış bahçelerine uygulanabilirler. Düet perdeler ulaşılması zor noktalar için uygun bir çözümdür. Yarı geçirgen yapısı sayesinde aydınlık ortamlar yaratabilir.

4. Noblesse Perde

Noblesse perdeler, dikey perdeyle benzer bir yapıda çalışırlar. Kullanışlı ve işlevesel olmalarının yanında oldukça dekoratif görünüme sahiptirler. Noblesse perde %100 polyesterden oluşmakla beraber kalın dokuma ve tül bölümlerinin birleşmesiyle kendine özgü bir dizayna sahiptir. Noblesse hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen noblesse sayfamıza bakınız.

Ayrıca Vatan gazetesinde ve Milliyetemlak'ta yayınlanan yazılarımızı okuyabilirsiniz.

 

 En yeni perde modelleri hakkında bilgi ve fiyat almak için lütfen müşteri temsilcilerimize ulaşınız.  

Similar Posts