güneş kırıcı dış cephe

Güneş Kırıcılar, Dış Cephe Jaluzi Brisoley

Trend Perde Sistemleri, modern dünyanın perde sistemkeri çözümü olan güneş kırıcı özellikteki dış cephe perde sistemlerinin üretimi ve satışını gerçekleştirir. Bilgi talepleriniz için müşteri temsilcilerimize ulaşabilir, teknik bilgilendirmeler ve yönlendirmelerin yanı sıra fiyat teklifi alabilirsiniz. Aşağıda brisoley ve dış cephe çözümleriyle ilgili bilgiler ve açıklamalar verilmiştir.

0212 327 0727

0216 327 0727

info@trendperde.com.tr

Dış mekan perdeleri iç mekana kurulan standart mekanizmalı perde sistemlerinin aksine dış cephede kurulur. Bu nedenle dış ortam koşullarına dayanıklı olmaları gerekmektedir. Fasad üzerinde veya bir dış mekanda kurulacak sistem, önceliklerin ne olduğuna bağlı olarak farklı güneşten korunma ve güneş kırıcı seçenekleri tercih yapılabilir. Dış Cephe Jaluzi Trend tarafından sunulan güçlü, kullanışlı ve dayanıklı bir sistemdir. Bir projede DCJ (brisoley) tercih edilecekse, Trend projenin planlandırılması, ürünlerin imalatı ve montajı/kalite kontrolü olmak üzere tüm aşamalarını üstlenir ve son kullanıcının kullanımına hazır hale getirir. Daha basit gereksinimler için zip perde veya muhtelif güneş kırıcı sistemler tercih edilebilir.

Dış Cephe Jaluzi

Modern ülkelerde perde sistemlerinin dış cephede uygulanmasının sağladığı sayısız artı nedeniyle bu yönde bir eğilim ağırlık kazanmış, dış cephe jaluziler ger geçen gün yönetim binaları, yaşam alanları, villalar, oteller, restoranlar gibi çok farklı alanlarda tercih edilir olmuştur. DCJ'yi özel kılan panjur, güneş kırıcı, iç mekan güneşten korunma sistemleri gibi tüm ürünlerin işlevini tek başına karşıladığı gibi diğer hepsinden üstün termal ve optik performans göstermekte, daha uzun kullanım ömrü vaad etmektedir. Bütünüyle motor kontrollü olan bu sistemlerde Somfy ürünleri kullanmaktayız. Bu sayede tercih edilen kontrol senaryosuna göre DCJler dilenirse duvar butonu, dilendirse kumanda gibi kablosuz kontrol cihazlarıyla, ek cihazların varlığında ise Android/iPhone cihazlar, otomasyon panelleri, online cihazlar gibi farklı türlerde ekipmanlarla kontrol edilebilmektedir.

Termal Konfor

Kimi durumlardan dış mekan perdesinin spesifik bir gereğe cevap vermesi istenir. Bunlardan bir örnek aşırı ışık giren bir mekanda güneşin engellenmesi, ortamın daha rahat kılınmasıdır. Güneşin aşırı ışığını emen ve yansıtan bir perde kumaşı (zip sistem) veya içeri alınacak ısı ve ışık miktarının kolayca ayarlanmasını sağlayan slat ayarlı dış mekan jaluziler ile termal konfor sağlanır. Bu sistemler ışığın çok az bir kısmının geçmesine izin verir ancak görüntüyü kapatmak yani saydam/şeffaf/transparan yapıdadır.

Dış Mekan Jaluzi Fiyatları

Dış mekan jaluzi fiyatları uygulama ölçüleri, klavuz tercihleri, üst saklama panelinin kullanılıp kullanılmayacağı gibi birçok faktöre bağlıdır. Bu nedenle birim fiyat verilemez. Brisoley fiyatları, klasik iç mekan perde sistemlerinden daha yukarda olmakla beraber bir proje çalışmasıyla ve masrafları artıran tasarım unsurları bertaraf edilmek suretiyle uygun rakamlara çekilebilir. Doğrudan teklif almak için bize ulaşabilir, göndereceğiniz ölçüler ve detayların yanı sıra kat planları gibi detay çizimlerin incelenmesinin ardından yanıt alabilirsiniz. Trend Perde Sistemleri, ülkemizin ciddi dış mekan brisoley projelerini üstlenmiş ve başarıyla planlayarak sonuçlandırmıştır.

Lütfen bize ulaşarak bilgi taleplerinizi iletiniz.

Bize ulaşın

 

 

Similar Posts