hastane perde kumaş

Hangi Perde Sistemi?

Perde seçimi kimi zaman kafa karıştırabilir. Hangi perde daha kullanışlı? Hangisi daha ekonomik? Hangi ihtiyaç ve tercihler için hangi mekanizmalı perde sistemleri tavsiye edilebilir? Tül perde ve fon perdesi gibi klasik mefruşat perdeler için lütfen ilgili yazımızı okuyunuz. Bu yazıda mekanik perde sistemleri hakkında sorularınıza yanıtlar bulabileceksiniz. Lütfen Trend perde sistemleri hakkında detaylı bilgi ve fiyat talepleriniz için müşteri temsilcilerimize ulaşınız.

Bilgi ve Fiyat Alın

Hangi Sistem Kullanışlı?

Sunduğumuz perde sistemleri farklı özelliklerle donanmışlardır. Stor perde pratik ve kullanışlı bir sistemdir. Mutfaklarda, salonlarda ve yatak odalarında rahatlıkla kullanılabilirler. Jaluziler ışık ve gizlilik konusunda üstündürler. Plise perde ise kusursuz bir sistemdir. Zorlu koşullarda ve farklı uygulama durumlarında bile hatasız ve yumuşak bir kullanıma sahiptir. Japon perde yana kaydırılan panellerle tercih edilebilir.

Hangi Perdeler Moda? En Yeni Perdeler Hangileri?

Perde sistemleri mekanik aksamları, özel mekanizmaları yanı sıra özel kumaşlarıyla da sürekli yenilenmekte ve daha güçlü ve dekoratif hale gelmektedirler. Trend Perde Sistemleri olarak 1997'den bu yana kurumsal ve bireysel müşterilerimiz en yeni ve en modern  sistemleri ulaştırıyoruz. Batı ülkelerinde moda perdeleri Türk insanıyla buluşturuyoruz. Dünyaca ünlü Hunter Douglas ve Mottura yanı sıra saygın tüm markalar Trend'de. En yeni perde modelleri makul fiyatlarla müşterilerimize sunulmaktadır . Eğer mekana özel perdelerle ilgileniyorsanız lütfen ofis perdesi, yat perdesi, otel perdesi sayfalarımızden yeni modellerimizi görebilirsiniz.. Sağlık kurumları içinse hastane perdesine bakınız.

Perde Tavsiyesi

En popüler tercihler Stor perde, zebra perde, jaluzi perde
Yeni teknoloji sistem Sunscreen perde
Seçkin Perde Ahşap jaluzi, Plise Perde, Silüet Perde,
Ekonomik perde Stor, jaluzi
Baskılı Kumaş Dijital Baskılı Stor Perde
Karanlık Oda, Yatak Odası, Gizlilik Blackout
Motorlu / uzaktan kumanda kontrollü perde Tüm perdelerimize motor entregre edilebilmektedir. Lütfen bilgi alınız
Dekoratif alternatifler Silüet Perde, noblesse, düet, japon perde
Işık kontrolü PVC Dikey perde, ahşap jaluzi, metal jaluzi

 

Motorlu Sistem

Tüm perde sistemlerimizde motorlu kullanım mümkündür. Bu tarzdaki kullanım, perdeyi elle kontrol etme zahmetinden kurtacağı gibi perdenin ömrünü de uzatacaktır. Trend perde sistemleri için genelde Somfy motorlar kullanmaktayız. Jaluzi perde motorlarımız beş yıl boyunca garanti kapsamındadır.

Trend® Stor

Trend stor perdeler farklı uygulama mekanlarında rahatlıkla tercih edilebilir, temel ihtiyaçlara rahatlıkla yanıt verebilirler. Çok sayıda renk ve desen seçeneğinin yanında sunscreen ve blackout gibi özel kumaş serilerimizin varlığıyla çok yönlü ve kullanışlı sistemlerdir. Stor perde hakkında daha fazla bilgi alabilir ve stor satın almada dikkat edilecek konular hakkında yazımızı okuyabilirsiniz. Vatan gazetyesinde yayınlanan makelemizi de okuyabilirsiniz.

 Perde seçiminde bilgilendirme almak için lütfen müşteri temsilcilerimize ulaşınız.  

Similar Posts