Hastane perdeleri sağlık kurumlarında kullanılan özel nitelikli perdelerdir. Farklı işlevleri yerine getirebilir ve farklı mekanizmalara sahip olabilirken ortak nokta hassas bir ortamın gereklerine spesifikasyonlarla donanmış olmalarıdır. Bunlar arasında en önemlileri anti-bakteriyel ve yangına dayanıklılıktır. Ürünlerimiz ASTM G21 ve G22 anti-bacteria ve M1 (Fransız standardı), B1/B2 (Alman), NFPA (Amerikan). Kumaşlarımızla ilgili sertifikalar tarafınıza iletilecektir. PVC dikey perde, sunscreen ve raylı sistemlerin yanı sıra ayırıcı/seperatör sistemler sıklıkla kullanılır. Tüm sistemlerimiz motorlu olabilir.

Trend Perde Sistemleri 1997'den bu yana ülkemizin birçok sağlık kurumu ve hastanesiyle kurumsal projeler gerçekleştirmiştir. Referanslarımızda bunlardan bir kısmını görebilir ve hakkımızda daha çok bilgi alabilirsiniz

 

Bilgi ve fiyat için bize 0216 327 0727 veya 0212 327 0727 nolu telefondan ya da email ile ulaşınız.  

 

Hastane Perde Sistemleri ve Fiyatları

En popüler tercihler Stor perde, zebra perde, jaluzi perde
Modern ekenomik sağlıklı sistem Sunscreen (screen stor)
Termal ve Optik Konfor Sunscreen
En yeni perde sistemi Düet, Plise
Oval Dönüşlü Raylı Sistemler
Sıfır Işık Blackout
Elektrikli perde Perde sistemlerimiz motorlu ve uzaktan kumanda/motor kontrollü olabilir.. Lütfen bilgi alınız
Kullanışlı ve dekorarif seçenek Silüet, noblesse, elegance
Işık kontrolü PVC dikey perde, ahşap jaluzi,


Hastane perdeleri için fiyatlar perde sistemine, kumaş seçeneğine, perde adedi ve ölçülere göre farklılık arz etmektedir. Bu nedenle teklif almanız gerekir. Trend Perde'nin çalışma sistemi, perde sistemlerinin müşterilerimize özel olarak hazırlanmasına dayanır. Derhal bize ulaşırsanız size fiyat teklifimizi iletebiliriz. Eğer uygulama alanının ölçüsünü bilmiyorsanız adresinize ölçü almak üzere ücretsiz olarak teknik eleman gönderebiliriz.

Hastane perdeleri için ebatlarınız nedir?
Trend Perde'de perde müşterimize özel olarak hazırlanmaktadır. Bu sistemde alınan ölçü için her ebatta perde imal edilir ve müşterimizin kullanımına hazır hale getirilir.

Hangi perde sistemi bize uygun olur?

Seçimde tereddüt yaşıyor ve ya genel olarak bilgi alma ihtiyacı duyuyorsanız lütfen müşteri temsilcilerimize ulaşarak bilgi alınız.

Neden Trend?

Trend Perde 1997'den beri faaliyet gösteren ülkemizin önde gelen perde sistemleri kuruluşudur. Bugüne kadar çok sayıda sağlık kurumuyla perde sistemleri projeleri planlamış ve icra etmiştir.

Ankara'dayım. Perde sistemleri siparişi verebilir miyim?

Evet. Trend Perde Sistemleri, İstanbul merkezli bir kurum olmasına karşın başta Ankara, Bursa, İzmir ve Antalya olmak üzere Türkiye'nin her yanına hizmet ve ürün ulaştırabilir.