Hunter Douglas

[metaslider id=876]

 Dünyanın bir numaralı perde sistemleri markası Hunter Douglas Trend’de! Lütfen müşteri temsilcilerimize ulaşarak bilgi ve fiyat alınız.   Bizi ARAYIN

Hunter Douglas Hollandalı bir perde sistemleri üreticisidir. 1919 yılında kurulmuş şirket bugün dünyanın bir numaralı mekanizmalı perde şirketidir. Trend Perde Sistemleri tarafından siz müşterilerimize ulaştırdığımız dünya markalarından biri olan Hunter Douglas, Jaluzi, plise perde, silüet perde vb. birçok perde sistemini ilk olarak tasarlamış ve geliştirmiştir.

Hunter Douglas’a Bağlı Markalar

Hunter Douglas büyük arge yatırımları yaparak yeni mekanizmalı perdeler ürettiği gibi sektörün parlayan marka ve şirketlerini de bünyesine katmıştır. Luxaflex, NBK, Nedal’ın yanı sıra ürünlerini Türkiye’deki müşterilerimize uzun yıllardır ulaştırdığımız Fransız sunscreen kumaş üreticisi Mermet de gelmektedir. Hunter Douglas, Mermet’in %91’lik hissesini 2005 yılında satın almıştır. Belçikalı kumaş üreticisi Helioscreen de yine Hunter Douglas’a bağlıdır.

Rakamlar

Hunter Douglas’ın geçen sene yayınlanan raporunda, önceki yıl için dünya çapındaki satış rakamı 2.6 milyar USD olarak gerçekleşmiştir. Bunun %38’i Avrupa, %41’i ise Amerika’dadır.

Hunter Douglas Perde Fiyatları

Perde fiyatları kullanılan mekanizmaya, kumaş seçeneklerine ve eğer kullanılırsa motor/uzaktan kumanda sistemine göre farklılık arz etmektedir. Elbette bir diğer seçenek de toplam m² ölçüsüdür. Eğer alanınızın ölçüsünü bilmiyorsanız lütfen Trend’le irtibata geçiniz. Adresinize keşif yapmak üzere teknik personel gönderelim. Bu işlem ücretsizdir.

Similar Posts