Jaluzi ışığı kontrol etmek için ideal bir perde sistemidir. Bu sistemde bantların açısını değiştirerek içeri ne kadar ışık alacağını belirleyebilir ya da sistemi yukarı toplayarak tamamen devre dışı bırakabilirsiniz. 16 mm, 25 mm veya 50 mm genişlikte olabilen bantlar alüminyumdan imal edilir, bu nedenle sistem metal jaluzi olarak da adlandırılır. Bu sistemler manuel olarak kullanıldığında iki ayrı kontrol seçeneğine sahiptir. Birincisiyle bantların açısı değiştirilirken ikincisiyle perde aşağı/yukarı konumlandırılır. Jaluziler, stor perdenin giderek artan popülerliğinin yanında halen ofisler başta olmak üzere farklı mekanlarda tercih edilmekte, memnuniyetle kullanılmaktadır. Ofis çift cam arası için uygun seçimdir. Trend tarafından sunulan jaluzi modelleri çok sayıda renk seçeneğinin yanında ahşap desenli, simli gibi serilerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Jaluzilerin motorlu kullanımı da yaygındır. Bu yapıda perde sistemi buton veya uzaktan kumanda vasıtasıyla kontrol edilir. Somfy Expert Trend Perde sistemleri motorlu jaluzilerden ciddi deneyim ve referansa sahiptir. 

Ahşap malzemeden üretilen perdeler için ahşap jaluzi, dış cephede kurulan jaluziler için brisoley sayfamızı inceleyiniz.

Jaluzi Perde Sistemlerimiz ve Fiyatları

Jaluzi perde için seçim yapmanız gereken başlıca kriter bant genişliğidir. 16 mm, 25 mm, 50 mm bant seçenekleri Trend® tarafından sunulmaktadır.

Alüminyum jaluzi bandı için perfore (delikli) ve ahşap desenli seçeneğimiz bulunmaktadır.

Ahşap jaluziler modelleri için lütfen ahşap jaluzi sayfamıza bakınız.

Jaluzi fiyatları uygulama seçeneklerinin yanı sıra perde ebatlarına ve sayısına bağlıdır. Trend Perde'nin çalışma sistemi, perde sistemlerinin müşterilere özel olarak hazırlanmasına dayanır. Müşteri temsilcilerimize ulaşırsanız size fiyat teklifimizi iletebiliriz. Eğer uygulama alanının ölçüsünü bilmiyorsanız adresinize ölçü almak üzere teknik eleman gönderebiliriz. Bu işlem ücretsizdir.

Nasıl jaluzi siparişi verebilirim?

Jaluzi için ölçüleri biliyorsanız bize ulaşınız ve fiyat teklifi alınız. Bilmiyorsanız veya %100 hatasız ölçü alınmasını istiyorsanız teknik eleman isteyiniz, ücretsiz gönderelim. Bu esnada teknik elemanımızın sunacağı jaluzi modellerini inceleyebilirsiniz. Fiyat teklifimizi onaylarsanız jaluzileriniz ortalama 3 iş günü içerisinde hazırlanır. Teknik ekibimiz belirttiğiniz adrese gelerek montaj yapar, ve perdeleriniz kullanımınıza hazır hale getirilir.

Jaluzi mi Stor Perde mi tercih etmeliyim?

İki sistem de kullanışlı ve dayanıklıdır. Storların temizliği daha kolaydır çünkü apreli yapısı nedeniyle toz ve kire karşı dirençlidir. Ebat büyüdükçe stor daha iyi performans vermektedir. Ancak jaluzi perdenin ışığı kontrol etmede üstünlüğü vardır. İçeri giren ışığı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Netice itibariyle değişik uygulamalar için ideal perde sistemini tercih etmeniz gerekir. Konuyla ilgili makaleyi okuyabilir, daha çok bilgi alabilirsiniz. Lütfen profesyonel destek almak için müşteri temsilcilerimize ulaşınız.

Ankara'da Trend® jaluzi siparişi verebilir miyim?

Evet. Trend Perde Sistemleri başta Ankara, Bursa, İzmir ve Antalya olmak üzere Türkiye'nin her yanına tüm jaluzi perdelerimizi ulaştırabilir.