Blackout stor perde, özel kumaşa sahip bir stor perde sistemidir. Bu kumaş ışığın tamamını engeller. Karartma perde olarak da adlandırılan blackout storlar ışık girişinin tamamen engellenmesinin istendiği konferans ve sunum odaları, doğrudan ve aşırı güneş alan ofisler, sunscreenin yetersiz oldu yerlerde kullanılır. Karanlık olması arzu edilen bu odalar karartılırsa projeksiyon ve diğer görüntü sistemleri daha izlenir olur.  Aynı zamanda yaşam alanlarında mahremiyet ve gizlilik ihtiyacına kesin çözümlerdir. Özellikle yatak odalarında sıklıkla tercih edilirler. Yatak odasında karatma perde kullanmak uyku uzmanlarının de önerisidir, uyku kalitesini artırır.  

Blackout perdelerin diğer sistemlerle kombine olarak yani aynı pencere üzerinde ikili kullanılmaları da yaygındır. En yaygın kombinasyon screen stor + karartma şeklindedir.

Trend blackoutlar için renk ve desen seçeneklerini aşağıdaki dökümandan görebilirsiniz. 

Karartma Stor Perde Sistemlerimiz ve FiyatlarıPerde fiyatları kumaş ve uygulama seçeneklerinin yanı sıra perde ebatlarına bağlıdır. Bu nedenle teklif almanız gerekir. Trend Perde'nin çalışma sistemi, perde sistemlerinin müşterilere özel olarak hazırlanmasına dayanır. Derhal bize ulaşırsanız size fiyat teklifimizi iletebiliriz. Eğer uygulama alanının ölçüsünü bilmiyorsanız adresinize ölçü almak üzere teknik eleman gönderebiliriz. Bu işlem ücretsizdir.

Neden blackout perde tercih edeyim?
Sıfır ışık girişi istenen uygulama alanlarında blackout stor perde tercih edilir. Bu sayede tam karartma etkisi yaratılır, mutlak mahremiyet temin edilir ve güneş ısısı girişi en az indirilir.

Ankara'dayım. Perde sistemleri siparişi verebilir miyim?

Elbette. Trend Perde, İstanbul merkezli bir kurum olmasına karşın başta Ankara, Bursa, İzmir ve Antalya olmak üzere Türkiye'nin her yanına hizmet ve ürün ulaştırabilir.