Stor Perde Pembe Luxaflex

Klasik Perdelere Modern Alternatifler


Trend Perde Sistemleri, modern perde sistemlerini bireysel ve kurumsal müşterilerinin talepleri doğrultusunda özel olarak üretir ve kullanıma hazır hale getirir. Perde sistemlerimiz kumaşı ve mekanizması dahil tüm bileşenleriyle birinci sınıf ürünlerdir. Ülkemizin birçok büyük kurumunun perde sistemlerinde tercihini Trend’den yana kullanmasında bu kalite anlayışının yanında üstün müşteri memnuniyeti programı gelmektedir. Klasik perde yerine modern sistemlerimizi hakkında bilgi almak için lütfen Kadıköy veya Beşiktaş şubemizi arayınız.

0212 327 0727

0216 327 0727

info@trendperde.com.tr

Mekanizmalı perde sistemleri Batı Avrupa ve ABD'den çoktan standart perde seçimi olarak benimsenmiştir. Bu tercihte başlıca etken sistemlerin kullanışlığı ve teknik yeterliliğidir. Gelişmekte olan ülkemizde modern sistemler giderek yaygınlaşırken halen klasik perdelerin de kullanıldığını görüyoruz. Oysa stor, plise, jaluzi gibi modern perde sistemleri tül perde, balon veya fon perdesi gibi geleneksel perdelerden hemen her açıdan üstündür, üstelik fiyat olarak da bariz farklı değildir. Ayrıca estetik açıdan geri kalır yanları yoktur. Aşağıda tül perde veya Türkiye piyasasında linens perde, brillant ve yahut taç perde olarak bilinen perdelere modern alternatifler listelenmiştir.

Tül Perde

Tül perdenin şeffaf özelliğine sahip perde sistemimiz sunscreen olarak adlandırılır. Teknik kumaşı özel bir dokumaya sahiptir, güneşi tutar, eşyaları korur ve ortam sıcaklığını dengeli kılar. Sadece gelişmiş ülkelerde üretilen bu özel kumaş dışarıyı görmenizi sağlarken, dışardan görünmenizi engeller. Türkiye'de genelde ofislerde tercih edilmesine karşın çağdaş evlerde tüllerin yerini almaktadırlar.

Linens Perde

Oldukça geniş perde modelleri seçeneklerine sahip Linens koleksiyonundaki perdelere karşı düşen mekanik sistemler çeşitlilik arz etmektedir. Sade ve ekonomik bir çözüm için stor perde, geleneksel ve kullanışlı bir görüntü için japon perde veya katlamalı perde, lüks ve dekoratif seçim için ahşap veya zebra tercih edilebilir. Tüm bu sistemlerimize motor entegre edilebilir, perdeleriniz uzaktan kumanda veya buton aracılığıyla rahatlıkla kontrol edilebilir.

Taç Perde

Taç perdenin genelde tül modelleri tercih edilmekle birlikte kruvaze, fon gibi çeşitleri de tercih edilir. Linens için yukarda verilen alternatiflerin yanı sıra aşırı ışık alan mekanlar için blackout veya screen, en yeni perde modelleri tercih edilecekken düet perde veya silüet perde. Özellikle blackoutlar yatak odaları için uygun tercihler olmaktadırlar çünkü hem %100 gizlilik hem de sağlıklı bir uyku sağlar.

Brillant Perde

Brillant perdeler de Türkiye'de tercih edilen geleneksel perdelerdendir. Yeni kataloğu itibariyle kruvaze ve balon çeşitleri ağırlık kazanmıştır. Bu sistemlere önerilebilecek başlıca mekanizmalı perde sistemleri alternatifleri noblesse perde, dikey perde veya . Ayrıca stor perdenin çok sayıda renk ve desen seçeneği bulunmaktadır. Bunların yanında Trend tarafından müşterilerimize özel olarak sunulan bir seçenek de perde yüzeyine istenilen resim, fotoğraf ya da logonun dijital imkanlarla basılabilmesidir. Yani perdeniz üzerinde istediğiniz baskıyı görebilirsiniz.

Stor perde ve diğer sistemlerimize ilişkin fiyat mı almak istiyorsunuz? Lütfen bize ulaşınız ve sorularınızı, bilgi taleplerinizi iletiniz.

Bize ulaşın

Similar Posts