elektrikli perde Somfy

Motorlu Stor Perde Sistemleri

Motorlu stor perde sistemleri uzaktan kumanda veya butonla kontrol edilen stor perdelerdir. İster karartma, ister sunscreen veya tüm stor perde stor çeşitlerimize motorlu sistem uygulanabilmektedir. Tüm motorlu stor perdelerimiz uygun fiyatlarla ve 5 yıl Trend garantisiyle sunulmaktadır. Sistemlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek lütfen yazımızı okuyabilir, aklınızdaki soruları sormak ve fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Bilgi ve Fiyat Alın

Stor Perde Motoru

Stor perdelerde farklı motor markaları ve serieleri kullanılabilir. En çok kullanılan markalar Somfy ve Mosel iken, en çok kullanılan serileri Somfy Altus ve Somfy Sonesse'dir. Tüm motorlar beklentileri karşılar ve uzun süre rahatlıkla kullanılabilirken Sonesse serisi ciddi derecede sessiz çalışmasıyla öne çıkar. Elektrik tüketimleri yok denecek düzeydedir. Butik projeler için Avrupalı Mottura, Nice, Becker, Elero vb. gibi üreticilerin motorlarları da kullanılabilmektedir. Somfy Expert sertifikalı kurumumuz projelerinde genellikle Fransız Somfy® tercih etmektedir.

Motorlu Stor Perde Fiyatları

Uzaktan kumandalı stor perdelerin farklı çeşitleri ve seçenekleri bulunmaktadır. Trend Perde Sistemleri ürünlerinde belirli bir standart ölçü yoktur. Perdelerimiz müşterilerimizin uygulanama alanı ölçülerine ve tercihlerine göre özel olarak imal edilmektedir. Doğrudan imalatçı olduğumuz için hem Batı ülkelerin standartlarındaki perdeleri ulaştırma hem de uygun fiyat sunma imkanımız bulunmaktadır. Lütfen doğrudan bize ulaşarak fiyat teklifi alınız. Eğer teklifi teyit ederseniz stor perdeleriniz imal edilmeye başlanır ve ortalama 3 iş günü içerisinde kullanımınıza hazır hale getirilir. 

Perde Kumandaları

Farklı perde motorlarının kumandaları da farklı olmaktadır. Ayrıca perde kumandası sadece tek perde değil 16'ya kadar perdeyi aynı anda kontrol etme kabiliyetine sahip olabilir. Somfy'nin Telis serisi kumandaları sıklıkla kullanılır. Tellis Single Channel, tek perdeyi kontrol eden en temel kumandadır. Telis Composito serileriyse multi kontrol sağlar ve LCD ekrana sahiptir. 

Trend® Stor

Trend stor perdeler ister ofis, otel veya hastane ister yaşam alanları ve restoranlar olsun farklı uygulama mekanlarında rahatlıkla tercih edilebilir, ihtiyaçlara rahatlıkla yanıt verebilirler. Çok sayıda renk ve desen seçeneğinin yanında sunscreen ve blackout gibi özel kumaş serilerimizin varlığıyla çok yönlü ve kullanışlı sistemlerdir. Stor perde hakkında daha fazla bilgi alabilir ve stor satın almada dikkat edilecek konular hakkında yazımızı ve Milliyet gazetesinde yayınlanan makelemizi de okuyabilirsiniz.

 Perde seçiminde bilgilendirme almak için lütfen müşteri temsilcilerimize ulaşınız.  

Similar Posts