mottura stor

Mottura

[metaslider id=954]

 

 A kalite perde sistemlerinde dünya zirvesi kabul edilen Mottura ürünleri Trend’de! Lütfen müşteri temsilcilerimize ulaşarak bilgi ve fiyat alınız.   Bizi ARAYIN

Mottura dünyanın 70’ten fazla ülkesine yayılmış İtalya perde sistemleri markasıdır. Sürekli daha iyi perde sistemini üretmeye yönelik olarak ar-ge çalışmalarına büyük bütçeler ayırmakta ve bu sayede yeni ürünler geliştirmekte, sürekli yenilenmektedir. Perde mekanizmalarında sadece özel materyaller kullanılır. Tüm sistem dayanıklı olduğu kadar İtalyan estesizmine sahiptir.

Mottura Stor Perde

Mottura stor perde mekanizmaları, ister manuel ister motorlu sistem olsun büyük bir işlevsellik, dayanıklılık ve estetik arz eder. Sürekli geliştirilen mekamottura stornizmalar her yıl yenilenmekte ve 5 garantiyle Trend müşterilerine ulaştırılmaktadır. Mottura perde sistemleri, storla sınırlı değildir. Sunulan diğer sistemlerden bazıları plise perde, jaluzi, katlamalı perde olarak sıralanabilir. Tüm sistemler uzaktan kumanda ve/veya butonla rahatlıkla kontrol edilebilirler. Tek kumanda ile tek perde kontrol edilebileceği gibi, birden çok perde de simultane olarak kontrol edilebilir.

Trend Tarafından Sunulan Dünya Markaları

Mottura’nın yanı sıra perde sistemleri, perde kumaşları ve perde motorları alanlarında dünya çapında tanınan ve benimsenen markalar Trend Perde Sistemleri tarafından sunulmaktadır. Bir Somfy Expert kurumu olan TPS, kumandalı perdelerinini Somfy sistemlerle donatabilmektedir. Teknik perde kumaşlarında küresel markalar Amerikan Pfifer, Fransız Mermet, İspanyol Verosol perdelerimizde kullanılmaktadır. Küresel bazda dünyanın bir numaralı kurumu Hunter Douglas ürünleri yine dileyen müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Sunduğumuz tüm yabancı markalar için kurumsal sayfamıza bakınız.

Mottura hakkında daha fazla bilgi için: http://www.mottura.com/prodotti.asp?IDCategoria=2&LANG=EN

 

Similar Posts