Tüm ofis perde sistemleri Trend tarafından sunulmaktadır. Farklı sistemler farklı ihtiyaç ve önceliklere yanıt verebilirler. Örneğin stor mekanizmasıyla çalışan sunscreen Türkiye'deki ofislerde en çok tercih edilen perde sistemdir çünkü özel dokunmuş yapısıyla zararlı güneşi keser, ortam sıcaklığını ideal kılar, PC monitörleri ve dijital ekranlar üzerindeki kamaşmayı engeller. Aynı zamanda şeffaftır; dışarının görünmesini olanaklı kılarken dışarıdan görülmeyi engelleri ve aydınlığı içeriye alır, bu sayede aydınlatma masrafında tasarruf sağlar.

Trend Ofis Screen Stor

Türkiye'nin birçok yönetim merkezinde Trend® stor screen kullanılmaktadır. Bu tercihte başlıca etken evrensel standartlara uyan, LEED yeşil binalara destek veren ve insan sağlığına zararlı madde içermeyen, AB normalarına uyumlu sistemlerimizi rekabetçi fiyatlarla sunabilmemizdir. Ayrıca Somfy Expert kurumumuz motorlu perdelerde 5 yıl garantili Fransız Somfy motorları kullanmakta ve perde motorizasyonunda ciddi referans ve deneyime sahiptir.

İşyerleri İçin Perde Sistemleri

İşyerleri, yönetim ofisleri, toplantı odaları, muhtelif bürolar için stor dışı perde sistemleri tercih edilebilir. Jaluzi standart ofis perdesidir, gizlilik ve ışık denetiminde üstündür. Stor perde çok tercih edilen bir perde sistemi olarak uygun fiyatlıdır, çok sayıda renk seçeneğine sahiptir. Toplantı odaları için blackout ideal olabilir çünkü bu sistem sayesinde ışık girişi sıfırda tutulabilir ve projeksiyon görüntüsü kaliteli maksimize edilir. Lütfen detaylı bilgi almak için bize e-mail veya telefon yoluyla ulaşınız.

Ofis Perdelerimiz ve Fiyatları

En popüler tercihler Stor perde, zebra perde, jaluzi perde
Modern ve kullanışlı sistem Sunscreen (screen stor)
Lüks Perde Ahşap jaluzi, Plise Perde
Ekonomik perde Stor, jaluzi
Baskılı Sistem Dijital Baskılı Stor Perde
Sıfır Işık Blackout
Motorlu / uzaktan kumanda kontrollü perde Tüm perdelerimize motor entregre edilebilmetekdir. Lütfen bilgi alınız
Sıradışı ve fonksiyonel alternatifler Silüet, noblesse, düet
Güçlü ışık kontrolü Dikey perde, ahşap jaluzi, alüminyum jaluzi


Ofis perdeleri için fiyatlar perde sistemine, kumaş seçeneğine, perde adedi ve ebatlarına bağlıdır. Bu nedenle teklif almanız gerekir. Trend Perde'nin çalışma sistemi, perde sistemlerinin müşterilerimize özel olarak hazırlanmasına dayanır. Derhal bize ulaşırsanız size fiyat teklifimizi iletebiliriz. Eğer uygulama alanının ölçüsünü bilmiyorsanız adresinize ölçü almak üzere ücretsiz olarak teknik eleman gönderebiliriz.

Ofis perdeleri için ebatlarınız nedir?
Trend Perde'de perde müşterimize özel olarak hazırlanmaktadır. Bu sistemde alınan ölçü için her ebatta perde imal edilir ve müşterimizin kullanımına hazır hale getirilir.

Neden Trend?
Trend Perde 1997'den beri faaliyet gösteren ülkemizin önde gelen perde sistemleri kuruluşudur. Çok sayıda kurumun perde sistemeleri alanındaki tercihi olan Trend kurumsallığın ve profesyonelliğin adresidir.

Ankara'dayım. Perde sistemleri siparişi verebilir miyim?

Elbette. Trend Perde, İstanbul merkezli bir kurum olmasına karşın başta Ankara, Bursa, İzmir ve Antalya olmak üzere Türkiye'nin her yanına hizmet ve ürün ulaştırabilir.