tiyatro perdesi uzaktan kumandalı

Okullar için Sahne Perdesi Projelerimiz

Trend Perde Sistemleri, yirmi yıla sakın süredir sahne perdesi üretmektedir. Bir sahne perdesi işi proje olarak düşünülür ve müşterimizin ihtiyaç ve beklentileri çerçevesinde şekillenir. Kullanılan malzemeler birinci sınıf materyallerden seçilir, sistem profesyonel ekiplerimizce özenle kurulur. Sahne perdesini doğrudan üreticiden satın alacağınız için fiyatlar uygun mertebededir. Okullar için sunduğumuz sahne perdelerimiz ilgili yönetmeliklere ve teknik şartnamelere %100 uygundur. Lütfen daha fazla bilgi ve fiyat almak için bize ulaşınız. Detaylı bilgileriyse aşağıdan okuyabilirsiniz.

0212 327 0727

0216 327 0727

info@trendperde.com.tr

Sahne Perdesi Projesi

Okul için planlacak ve icra edilecek sahne perdesi projesi mekana ve kurumunuzun taleplerine göre belli olur. Detaylar belli olduktan sonra size fiyat teklifimizi ileteceğiz. İşin onaylanamasının ardından sahne perdesi imalalathanemizde hazırlanacak ve bütünüyle hazır hale getirildikten sonra ilgili yere (seminer, konferans salonu veya tiyatro sahnesi vb.) montajlacaktır. Proje tamamlanmasından sonra da bize istediğiniz anda ulaşabilirsiniz. Sadece satış öncesi değil işin tamamlanmasının ardından müşteri temsilcilerimize ulaşabilir ve gerekli desteği alabilirsiniz.

Manuel ve Motorlu

Perdelerimiz genellikle motorludur ve uzaktan kumanda ve/veya butonla kontrol edilirler. Böyle bir kullanımda perde elekrikle kontrol edileceği için sürekli aynı çalışma yapısını korur, kullanım hatalarından etkilenmez ve uzun süre sorunsuzca kullanılabilir.

Renk Seçenekleri

Çok sayıda renk seçeneği arasından tercihinizi yapabilir, dilerseniz kırmızı, dilerseniz siyah veya mavi renk kullabilirsiniz. Sahne perdesi sayfamızda renk seçeneklerinden bazıları renk kodlarıyla beraber verilmiştir. Renk kartelasını ve kumaş dokularını, ölçü alma işlemi için size ulaştıracağımız teknik personelimizden görebilirsiniz.

Neden Trend® Sahne Perdesi tercih edesiniz?

  • 5 yıl Trend® garantisi
  • Uzun ömürlü sistem
  • Kurumsallık ve profesyonellik (bkz: referanslarımız)
  • Modern, son sistem ray teknolojisi
  • Teknik şartname ve yönetmeliklere tam uyum

Perde kumaşlarımız alev almaz ve solmaz. İlgili sertifikalara ve şartnamelere uyumludur.

Lütfen bize ulaşınız ve sorularınızı, bilgi taleplerinizi iletiniz.

Bize ulaşın

 

Similar Posts