[su_highlight background="#FDFFCE"] Perde ölçü alma işlemi, Trend Perde Sistemleri teknik personeli tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır. Eğer perdeleriniz için ölçü aldırmak istiyorsanız lütfen bize ulaşın. Mekanizmalı bir perde sisteminin kurulmasında ölçümün hatasız olması gerekir. Hatalı bildirilen ebatlar sonucunda yapılan perde görüntü olarak rahatsızlık verici olacaktır. Perde ölçüsünün teknik personel tarafından alınmasını tavsiye ederiz. [/su_highlight]

Ücretsiz keşif isteyin

1. Ölçü almak için şerit metre kullanmanız gerekir. Başka ölçüm aletleri, örneğin mezura kullanmayınız.

2. Her bir pencere ya da perdenin takılacağı yerin ölçüsünü ayrı ayrı bildiriniz, hepsinin aynı olduğunu varsaymayınız.

3. Aldığınız ölçü perdenin değil uygulama alanının ölçüdür. Perde ölçüsü bundan farklı olacaktır. Bazı perde sistemlerinde açıklık daha fazladır, bu nedenle aradaki fark daha fazla olacaktır. Lütfen nihai m² hesaplamasında bunu dikkate alınız.stor perde ölçüsü

4. Uygulama alanının önce enini sonra boyunu cm olarak belirtiniz. Küsüratları bir üste yuvarlayınız. Metrekare yerine cm Enxboy belirtiniz. 

5. Ölçü almada zorluk yaşıyor ya da emin olmak istiyosanız uygulama alanının fotoğrafını çekerek bir email atabilir, gerekli teknik bilgilendirmeleri ve perde ölçüsü almada yardımcı yönlendirmeleri edinebilirsiniz. 

6. Trend Perde Sistemleri, İstanbul merkezli bir kurum olmasına karşın başta Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Çorlu, Tekirdağ, İzmir olmak üzere ülkemizin her yerinde yaygın bir teknik personel ağına sahiptir. Bu yerlerden ücretsiz keşif için personel gönderebilir ve perde ölçüsünü aldırabiliriz. 

Lütfen bize 0216/0212 327 0727 nolu telefondan ya da info@trendperde.com.tr üzerinde ulaşarak en doğru bilgilendirmeleri alınız.