Otel perdeleri, çeşitli büyüklüklerdeki otellerin yanı sıra pansiyon, hostel gibi konaklama tesislerinde kullanılır. Kullanılacak perde sistemi projeye göre değerlendirilir. Fazla ışık alan mekanlar için sunscreen stor özel teknik kumaşı nedeniyle, katlamalı ve japon perde klasik görünümleriyle, plise ve ahşap perdeyse en üst düzey fonksiyonel ve dekoratif tercihler olarak seçilebilir. En ekonomik çözümse standart stor perdelerdir.

Neden Trend

Trend Perde Sistemleri bugüne kadar otellerle sayısız mekanizmalı perde sistemi projesini gerçekleştirmiş ve mutlak bir memnuniyet yaratmıştır. Referanslarımızı inceleyebilir, kurumumuz hakkında daha çok bilgi alabilirsiniz. Ülkemizin birçok güzide kurumunun perde sistemleri tercihi olan Trend® hem yüksek malzeme standardı hem de satış sonrası profesyonel desteğiyle batı seviyesinden bir hizmet ve kalite anlayışı tutturmuştur. Otel perdesi için tüm ihtiyaç ve beklentilerinize yanıt verebilir. Daha fazla bilginin yanı sıra fiyat teklifi almak için lütfen müşteri temsilcilerimize ulaşınız.

Bilgi ve fiyat için bize 0216 327 0727 veya 0212 327 0727 nolu telefondan ya da email ile ulaşınız.  

 

Otel Perdelerimiz ve Fiyatları

Kullanışlı, yeni sistemler Plise Perde, Düet Perde
Aşırı Işık Sunscreen (screen stor)
Lüks Perde Ahşap perdezebra
Ekonomik perde Stor, jaluzi
Dijital Baskı Dijital Baskılı Stor Perde
Işık Engelleme Blackout
Motorlu / uzaktan kumanda kontrollü perde Tüm perdelerimize motor entregre edilebilmektedir. Lütfen bilgi alınız
   


Otel perdesi için fiyatlar perde sistemine, kumaş seçeneğine, perde adedi ve ebatlarına göre değişir. Trend Perde perde sistemlerinini özel olarak hazırlar. Derhal bize ulaşırsanız size fiyat teklifimizi iletebiliriz. Eğer uygulama alanının ölçüsünü bilmiyorsanız adresinize ölçü almak üzere ücretsiz olarak teknik eleman gönderebiliriz.

Otel perdeleriniz hangi ebatlardadırr?
Standart ölçü kavramı yoktur, sistemler müşterimize özel olarak hazırlanmaktadır. Bu sistemde alınan ölçü için her ebatta perde imal edilir ve müşterimizin kullanımına hazır hale getirilir.

Hangi Perde Sistemini Tercih Etmeliyim?
Tabloda ilgili durumlar ve ihtiyaçlar için önderilen perde sistemleri listenmiştir. Bunlar dışında silüet, noblesse vb. farklı sistem seçenekleri bulunur. Modern otellerde kullanılan perde sistemlerinin tamamı Trend tarafından sunulabilmektedir. Lütfen bu konuda yardım alma ihtiyacı hissediyorsanız bizle irtibata geçiniz.

Antalya'ya çalışıyor musunuz?

Türkiye genelinde tüm şehirlere hizmet ve ürün ulaştırabiliriz.