otel jaluzi

Perde Fiyatları

Trend Perde Sistemleri, stor perde, jaluzi ve ahşap perde başta olmak üzere perde sistemlerinin imalatını ve satışını gerçekleştirir. İmalatını yaptığı ürünleri doğrudan bireysel ve kurumsal müşterilerine ulaştırdığı için uygun fiyat teklifi sunma imkanına sahiptir. İlgilendiğiniz perde sisteminin fiyatı size özel olarak hazırlanır. Perde sisteminiz belliyse bize ulaşınız ve fiyat alınız. Stor perde fiyatları ve diğer mekanizmalı sistemlerin fiyatları hakkında genel bilgileri aşağıdan okuyabilirsiniz.

0212 327 0727

0216 327 0727

info@trendperde.com.tr

Perde fiyatları perdelerin ölçülerine, miktarlarına bağlıdır. Standart fiyatlar sunmuyoruz. Size özel teklif hazırlıyoruz. Ancak hangi perde sistemi genel olarak ne kadar pahalı ne kadar ucuz fikir edinmek isterseniz ilgili perde sistemlerine göre gruplanarak verilmiş aşağıdaki yazıdan okuyabilirsiniz. Çubuk bar sistemin ortalama fiyatını belirtir.

Stor Perde Fiyatları

Stor perdeler ekonomik ve kullanışlı sistemlerdir. Fiyatları diğer perde sistemlerine göre daha avantajlıdır. Stor perdenin farklı türleri vardır. Bu türlerin fiyatları değişkenlik arz edebilir. Örneğin standart polyester stor blackout stordan daha ucuzdur. Ayrıca aynı tür storların farklı kumaşları değişebilir. Ama stor perdeler uygun fiyatlı mekanizmalı perdeler oldukları için oldukça popülerdir. Olduça uygun fiyatlara evleriniz, iş yerleriniz veya otel, restoran, kafeterya gibi mekanlarınız için Trend stor yaptırabilirsiniz. Lütfen bize ulaşınız ve fiyat alınız.

Jaluzi Fiyatları

Jaluziler genelde ofislerde tercih edilen artık klasik kabul edeceğimiz güçlü sistemlerdir. Jaluzi dendiğinde anlaşılan metal jaluzidir, bu sistem alüminyum bantlardan oluşur. Ahşap bantlara sahip jaluziler ahşap jaluzi veya ahşap perde olarak anılır. Metal jaluzi fiyatları oldukça düşük seviyelerdedir. Eğer ofisler veya diğer uygulama alanları için ekonomik bir tercih yapmak gereksiyorsa jaluziyi önerebiliriz. Diğer perde modellerine göre daha ucuzdurlar.

Ahşap Perde Fiyatları

Ahşap perde veya ahşap jaluzi denen perde sistemleri elit modellerdir ve fiyatları diğer sistemlerden yüksektir. Trend ahşap jaluziler Pasifik ormanlarında yetişen özel ağaçlardan üretilir. Türkiye koşullarında yetişen ağaçların ahşap perdede kullanımı performans ve uzun vadeli dayanıklılık açılarından elverişli değildir. Bu nedenle ahşap sistemlerimiz ithal materyallere sahiptir ve müşterilerimiz tarafından uzun süre memnuniyetle kullanılmaktadır. Ahşap perdelerin Somfy motorlu olarak kullanılması yaygın bir tercihtir. Ahşap jaluzilerin fiyatları, standart stor ve jaluziden daha yüksek, pliseden daha aşağıdadır. Lütfen ölçülerinize karşı düşen ahşap perde fiyatı teklifi almak için doğrudan bize ulaşınız. Eğer ölçüleriniz belli değilse adresinize teknik keşif ekibi gönderelim.

Zebra Perde Fiyatları

Zebra perdeler stor mekanizmasına sahip çift kumaş katmanlı işlevsel ve dekoratif sistemlerdir. Trend zebralar özel modern yapıları ve elit kumaşlarıyla beklentileri karşılar, uzun süre güvenle ve memnuniyetle kullanılır. Zebra perde fiyatları kumaş seçeneklerine göre farklılık gösterebilir. Ortalama zebra storlar screen ve karartma gibi popüler stor alternatiflerinden daha yukarıdadır.

Plise Perde Fiyatları

Plise perdeler en yeni perde sistemlerindendir ve Batı ülkelerinde yaygın olarak kullanılır. Plise perde fiyatları ciddi oranda uygulamaya veya projeye bağlıdır. Trend tarafından sunulan pliseler Alman Cosiflor (Hunter Douglas) ve yine Alman Benthin tarafından imal edilmektedir.

Lütfen bize ulaşarak bilgi taleplerinizi iletiniz.

Bize ulaşın

 

 

Similar Posts