dış cephe jaluzi

Perde Sistemleri Projeleri

Perde sistemleri projeleri spesifik gereksinimler ve uygulamalar için planlanan ve uygulanan projelerdir. İç mekanlar için stor perde veya plise perde, dış mekanlar içinse zip perde ve dış jaluzi yaygın çözümlerdir. Trend Perde Sistemleri bugüne kadar binlerce m² perde sistemi kullanılan kurumsal proje uygulamıştır. Detaylar için lütfen müşteri temsilcilerimize ulaşınız.

Bilgi ve Fiyat Alın

İç Mekan Perde Sistemleri

Bu projeler büyük modern binalarda veya kış bahçeleri gibi yerlerde gerçekleştirilir. İşyerleri için ofis perdeleri, sağlık kurumları içinse hastane perdesi, konaklama tesisleri içinse otel perdesi sayfalarımıza bakınız. Bu projelerde binanın teknik özellikleri incelenir. Örneğin bir sunscreen stor projesinde ortamdaki ışık girişi tespit edilir. Ortamın ne kadar ışık aldığı, hangi sıcaklık ortamalarına sahip olduğu, öncelik termal mi optik mi konfor olduğu bilinerek ilgili kompozisyona ve spesifikasyonlara sahip teknik kumaş seçilir. Trend tarafından sunulan sunscreen ve blackout kumaşlar, LEED yeşil binalara tam uyumludur, VOC içermez. PVC dikey perde ve ahşap jaluzi stor dışı güçlü alternatiflerdir.

Dış Mekan Perde Sistemleri

Bu sistemler dışarıya kurulurlar ve güneşi camın dışarısında karşılarlar. Güneş ışığının engellemesinde üstün yapıdadılar. Dış mekana kurulan sistemler genelde zip stor mekanizmasında çalışırlar. Jaluzi yapıysa brisoley perde veya dış cephe jaluzi olarak adlandırılır.

Dış Jaluzi

Dış mekanlarda kurulan metal jaluzi sistemlerdir. Diğer dış cephe perdeleri gibi zorlu şartlara dirençli olmak durumundadırlar. Motorlu / uzaktan kumandalı kontrolleri olağandır. Aynı zamanda otomasyona sistemlerine dahil edilebilirler. Somfy motorlar, brisoley perdelerde sıklıkla tercih edilir. Dış jaluzi sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi alınız.

Fermuarlı Perde

Fermuarlı stor veya zip stor perde olarak anılan sistem özel dış cephe kumaşlarına sahiptir ve zor koşullarda yüksek performans ve dayanıklıklık vaad eder. Bu sistemlerin motorlu kullanımı olağandır. Daha fazla bilgi için zip perde sayfamızı inceleyiniz.

Kış Bahçesi Perdesi

Kış bahçelerine kurulan özel sistemlerdir. Kimi zaman tavan perdesi de bu isimle anılır. Hangi perde sisteminin tercih edileceği farklılık gösterse de plise perde esnek ve dayanıklı bir çözüm olarak, sunscreen stor perdeyse mükemmel termal ve optik konfor sağlaması açısından tercih edilebilir. Kış bahçesi perdeleri hakkında daha çok bilgi alınız.

Similar Posts