Projeksiyon perdesi, projektörünüzden görüntü almada en son aşamanın gerçekleştiği yüzeydir. Bu nedenle iyi bir projeksiyon perdesi olmadan iyi projeksiyon görüntüsü almak imkansızdır. Trend® tarafından üretilen ve müşterilerimizin kullanımına sunulan projeksiyon perdeleri yansıtma özellikleri test edilmiş özel modern materyaller kullanır. Motor ve uzaktan kumandanın entegre edilebildiği sistem, projeksiyon görüntüsünü en net şekilde yüzey üzerinde tutan kumaş yapısına sahiptir. 

Trend Perde, yüksek kumaş kalitesiyle, yansıtılan görüntüyü aşırı kontrastlaşmaya ve pikselleşmeye maruz bırakmadan gerçeğe en yakın şekilde oluşturan Projeksiyon Perdesi’nde arkası karartmalı kumaş kullanarak ışık kaybını en aza indirmektedir. 

Metal, kumaş ve plastik parçaların şık kombinasyonunun yanı sıra silinebilir ve pratik temizlenebilme özelliği kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Bilgi ve fiyat için bize 0216 327 0727 veya 0212 327 0727 nolu telefondan ya da email ile ulaşınız.  

 

Stor Perde Sistemlerimiz ve Fiyatları


  • 3D Gümüş projeksiyon perdesi: Üç boyutlu projeksiyon cihazınızdan görüntü almada kullanılır. Gümüş renkte özel bir kumaşa sahiptir.
  • Transparan projeksiyon perdesi: Görüntü arkadan yansıtılır.
  • Ev sineması projeksiyon perdesi: Home-cinema için özel olarak ürettiğimiz sistemlerdir.

Yaygın ölçüler: 200×200, 250×200, 300×200, 300×225, 300×300, 400×300, 600×400, 600×450 (İstediğiniz tüm ebatlarde perde üretilebilmektedir.)

Projeksiyon perdesi fiyatları kumaş ve uygulama seçeneklerinin yanı sıra perde ebatlarına bağlıdır. Bu nedenle teklif almanız gerekir. Trend Perde'nin çalışma sistemi, perde sistemlerinin müşterilere özel olarak hazırlanmasına dayanır. Eğer ölçüleri bilmiyorsanız adresinize ölçü almak üzere teknik eleman gönderebiliriz. Bu işlem ücretsizdir. Hemen bilgi ve fiyat almak için bize ulaşınız.

 

Ankara'dayım. Perde sistemleri siparişi verebilir miyim?

Elbette. Trend Perde, İstanbul merkezli bir kurum olmasına karşın başta Ankara, Bursa, İzmir ve Antalya olmak üzere Türkiye'nin her yanına hizmet ve ürün ulaştırabilir.