PVC dikey perde PVC bantlardan oluşan dikey perde sistemidir. Işık kontrolünde kullanışlı ve işlevseldir. İçeri ne kadar ışık alınacağı bantlar arası açının ayarlanmasıya dilenen şekilde belirlenir. PVC dikey perdeler ortadan iki yana açılabileceği gibi tek yanda da toplanabilir. Trend Perde Sistemleri tarafından sunulan bu perdeler ofis ve hastaneler başta olmak üzere birçok mekanda memnuniyetle kullanılmaktadır. Aynı zamanda eğitimli/asimetrik alanlarda plise perdelere bir alternatiflerdir. PVC perdeler için çok farklı renk ve desen modelleri arasında seçiç yapabilirsiniz. Aşağıda sunduğumuz renkleri bulabilirsiniz.

Motorlu Dikey Perde

Bu sistemde ray motorla kontrol edilir, manuel denetime artık gerek kalmaz. Sistemin elektrikli kontrolü demek getirdiği konforun yanında kullanıcı hatalarınadn etkilenmemeyi sağlayacağı için perdenin uzun ömürlü olmasını sağlar. Detaylı bilgi için motorlu dikey perde sayfamızı inceleyiniz.

Dikey Perde Sistemlerimiz ve Fiyatları


dikey perde PVC serisi renk kartelası

dikey perde PVC vinıl serisi renk kodları

PVC dikey perde fiyatları kumaş ve uygulama seçeneklerinin yanı sıra perde ebatlarına bağlıdır. Standart ebatlar yoktur. Trend Perde'nin çalışma sistemi, perde sistemlerinin müşterilere özel olarak hazırlanmasına dayanır. Derhal bize ulaşırsanız size fiyat teklifimizi iletebiliriz. Eğer uygulama alanının ölçüsünü bilmiyorsanız adresinize ölçü almak üzere teknik eleman gönderebiliriz. Bu işlem ücretsizdir.

PVC dikey perdeyi ofisimizde kullanabilir miyiz?
Evet, ofislerde sıklıkla tercih edilen bir sistemdir. Sade ve kullanışlı sistemlerdir. Aynı zamanda standart dışı ve üçgen/asimetrik cam ölçülerinde başarıyla kullanılılabilirler.

Stor perdeyle kıyaslandığında nasıl bir alternatiftir?
Stor perdeler rulo şeklinde toplananan kumaşlardır. Dikey daha karmaşık bir mekanizmadır ve ışık kontrolünde jaluziye benzer bir performans verir.

Ankara'dayım. Perde sistemleri siparişi verebilir miyim?
Elbette. Trend Perde, İstanbul merkezli bir kurum olmasına karşın başta Ankara, Bursa, İzmir ve Antalya olmak üzere Türkiye'nin her yanına hizmet ve ürün ulaştırabilir.