Somfy, perde sistemleri motoru üreten dünyanın önde gelen Fransız markasıdır. Trend Perde Sistemleri, ülkemizde az sayıdaki kuruma verilen Somfy Expert sertifikasına sahiptir ve uzun yıllardan bu yana müşterilerine motorlu stor perdeler başta olmak üzere Somfy motorlu perdeleri ulaştırmaktadır. Bu sistemler dünya genelinde kabul göre son teknolojik ve endüstriyel standartlara göre üretilir.

Bu motorlu perdeleri kullanmak birçok avantajı beraberinde getirir. Sistem dışardan müdaheleye gerek kalmadan otomatik olarak çalışacağı için bozulma riski çok azalır. Bu sayede uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilir. Sistemleri kontrol etmek için başlıca iki seçenek vardır: uzaktan kumanda ve buton. Buton duvara sabitlenmiştir, kumandaylaysa uzak mesafelerden dahi kontrol sağlayabilirsiniz. Somfy motorlu perdelerin kumandaları özel bir güvenlik sistemine sahiptir. Bu sayede kendi perdenizi sadece kendiniz kontrol edebilirsiniz.

 

Somfy Radyo Teknolojisi

RTS diye kısaltılan Somfy patentli uzaktan yönetim sistemidir. Somfy sistemlerinde kumandayla motorun iletişimini sağlar. Dış mekanlarda 200 metre, iç mekanlarda 50 metre mesafeden iletişim imkanı sağlar. İki duvar arkasından kumanda edildiğinde menzili 20 metredir. Esnek bir sistemdir. Zaman içinde değişiklik yapılabilir, yeni özellikteki kontrol sistemi dahil edilebilir. Şifreli yapıda olduğu için güvenlidir ve asla diğer sinyallerle karışmaz, %100 hatasız çalışır. Dünya genelinde milyonlarca kez başarıyla uygulanmış ve müşteri memnuniyeti sağlamıştır.

Somfy Motorlu Perde Sistemlerimiz ve Fiyatları


    Tüm perde sistemlerimizde Somfy motorları kullanılabilmekteyiz. Somfy Expert sertifaklı kurumumuzda projelerimizde en sık kullandığımız başlıca Somfy serileri:

    · Altus 40 ve Altus 50: Standart ve güçlü bir seridir. Perde kontrolü yumuşak ve rahattır. Sadece 35 watt güç tüketir. Elektrik kesildiğinde manuel kontrole imkan tanır.
    · Sonesse: Çok sessiz çalışan modern bir motordur. Stor, zebra, jaluzi başta olmak üzere birçok sisteme uyumludur. Hızı ayarlanabilir. Tasarım ödülü almış performanslı, konforlu ve dayanıklı bir perde motorudur.
    · Actuo: Somfy Türkiye tarafından geliştirilen ve dünya ülkelerine ulaştırılan seridir.
    · Glydea: Raylı sistemlere özel Somfy motorudur. Genelde sahne ve japon perdelerimizde kullanılır. Motorda dışarda veya tavan içine gizlenmiş olarak kurulabilir. Sadece 46 db gürültü düzeyinde çalışır. Hızlı ayarlanabilir. Ortalama kullanım ömrü 15 yılı bulabilir.

Somfy perde fiyatları kumaş ve uygulama seçeneklerinin yanı sıra perde ölçülerine bağlıdır. Bu nedenle teklif almanız gerekir. Trend Perde'nin çalışma sistemi, perde sistemlerinin müşterilere özel olarak hazırlanmasına dayanır. Derhal bize ulaşırsanız size fiyat teklifimizi iletebiliriz. Eğer uygulama alanının ölçüsünü bilmiyorsanız adresinize ölçü almak üzere teknik eleman gönderebiliriz. Bu işlem ücretsizdir.

Neden Somfy® motor tercih edeyim?
Somfy perde motorlarında dünyada tanınan ve saygı duyulan bir markadır. Bugüne kadar piyasada yer etmiş ürünleri yıllarca beğeniyle kullanılmıştır. Aynı zamanda ar-ge 'ye önem vererek yeni sistemler geliştirirler.

Somfy motor fiyatları nelerdir?
Trend Perde Sistemleri, motorlu perdelerinde Somfy ürünleri kullanabilir. Fiyat teklifi aldığınızda tüm bileşenler gibi motor ve diğer aksesuarların fiyatları da belirtilir. Lütfen bilgi ve fiyat almak için müşteri temsilcilerimize ulaşınız.

Ankara'dayım. Siparişi verebilir miyim?

Trend Perde, İstanbul merkezli bir kurum olmasına karşın başta Ankara, Bursa, İzmir ve Antalya olmak üzere Türkiye'nin her yanına hizmet ve ürün ulaştırabilir. Ölçü aldırabilir ve ardından size teklifimize iletebiliriz. Onaylarsanız yine şehrinizde yerinde montaj işlemini gerçekleştirebiliriz. Lütfen sorularını için 212/216 327 0727 'yi arayınız.