Karartma Stor Perde

Stor Perde Satın Alma

Trend Perde Sistemleri, stor perdelerin üretimi ve satışını yapmaktadır. Bireysel ve kurumsal satın almalarınız için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz, gerekli bilgilendirmeler ve yönlendirmelerin yanı sıra fiyat teklifi alabilirsiniz. Aşağıda stor perde satın alırken dikkat edilecek hususlar listelenmiştir. En doğru bilgilendirmeyi almak için lütfen bizi arayınız.

0212 327 0727

0216 327 0727

info@trendperde.com.tr

Stor perde satın alırken karar vermek gereken noktalar başlıklara göre gruplanarak verilmiş ve bilgilerle açıklanmıştır.

Kumaş

Stor perde için farklı kumaş seçenekleri bulunmaktadır. Standart stor olarak kabul edilen perde yüzde 100 oranında polyesterden imal edilir. Bu perde apreli yapısı nedeniyle kolay kir tutmaz ve nemli bir bez yardımıyla kolayca temizlenebilir. Çok sayıda renk seçeneğine sahiptir. Renkler hakkında detaylı bilgi almak için, stor sayfamızdaki renk/desen bölümüne bakınız. Diğer bir kumaş seçeneği screen veya sunscreen denilen teknik materyaldir. Bu kumaş özel cam elyafı ve PVC karışımıyla gelişmiş ülkelerde üretilir. Güneşin zararlı ışığını tutar ve içeriye geçirmez. Aynı zamanda transparan yapıdadır. Bu sayede perdeniz kapalıyken dahi dışarıyı görebilirsiniz. Ofisler için oldukça cazip, kullanışlı ve zarif seçimler olacaklardır. Diğer bir seçim blackout (karartma) perdedir. Işık tamamen kesilmek istendiğinde kullanılır. Blackout hakkında bilgi almak için sayfamızı, faydaları için yazımızı okuyunuz.

Peki bunlardan hangisini tercih etmek gerekir? Eğer mutlak gizlilik (mahremiyet) isteniyorsa karartma, modern ve dayanıklı bir sistem isteniyorsa screen, standart gereksinimler ve bol renk seçeneği içinse polyester tercih edebilirsiniz. Kumaşı ne olursa olsun tüm Trend® stor perdeler ihtiyaçlarınızı karşıyalacak, uzun süre verimli ve performanslı kullanılacaktır.

Manuel ve Motorlu

Sisteminiz manuel mi yani elle mi kontrol edilmeli yoksa motorlu mu yani uzaktan kumandaya/butonla mı? Karar vermeniz gereken diğer nokta budur. Trend Perde Sistemleri tarafından sunulan manuel sistemler perdenin sağında veya solunda yer alan zincirle rahatlıkla kontrol edilir ve sorunsuzca kullanılır. Manuel sistemde küçük ebatlı storlar kolaylıkla kullanılabilirken ölçüler büyüdükçe manuel sistem yetersiz kalmaktadır. Bu durumda motorlu sistem kaçınılmaz olur. Perde motorunun yanında kumanda ve buton gibi aksesuarlar düşünüldüğünde motorlu perde fiyatı, manuelden ciddi oranda yüksek olacaktır. Yine de Trend tarafından sunulan motorlu perde sistemleri fiyatları makul mertebededir. Fiyat almak için lütfen bize ulaşınız.

Motorlu stor perde şu avantajlara sahiptir:

  • 5 yıl Trend® garantisi
  • Kullanım hatalarından etkilenmeme
  • Modern, son sistem teknoloji
  • Perdeyi uzaktan kumanda hatta Iphone, Ipad veya Android mobil cihazlarla kontrol

Perde Motoru

Perde motorlarında bir marka tercih etmeniz gerekir. Trend bu alanda dünyanın önde gelen Fransız otomasyon markası Somfy ile çalışmaktadır. Somfy Expert sertifikasına sahip olan kurumumuz Somfy motorlu stor perde tercih edecek kurumların önde gelen tercihidir. Perde motorlarında sağlamlığı, performansı ve dayanıklığı test edilmiş Mosel markası da sunulur. Diğer perde motoru tercihleriniz için bize ulaşabilir, kumandalı stor perdelerde dilediğiniz markayı kullanabilirsiniz.

Perde Ölçüsü

Perde ölçüsü kritik bir faktördür ve diğer seçimlerinizi de etkiler. Perde için uygulama alanının ölçüsünün profesyonel teknik elemanlarca alınması sağlıklı bir kuruluma yol açar. Ölçü almada detaylı bilgi için yardım sayfamızı görüntüleyiniz.

Lütfen bize ulaşınız ve sorularınızı, bilgi taleplerinizi iletiniz.

Bize ulaşın

Similar Posts