tavan perdesi plise

Trend Perde Mimarlık Büroları Özel Programı

Trend Perde Sistemleri, modern perde sistemlerini müşterilerine ulaştırmak isteyen, yenilikleri takip eden ve mükemmelliği arzulayan mimarlar ve tasarımcılar için özel bir program hazırladı. Bu sayede mimarlık büroları ve Trend arasında sürekli ve verimli bir çalışma dinamiği oluşturduk. Çeşitli avatantajlar içeren programımıza katılın, Türk Havayolları, Türkiye İş Bankası ve ülkemizin birçok güzide kurumunun tercihi olan Trend’le kurumsal ve profesyonel bir işbirliği çalışmasına dahil olun. Detayları aşağıdan okuyabilirsiniz.

0212 327 0727

0216 327 0727

info@trendperde.com.tr

Stor perde, jaluzi, sunscreen başta olmak üzere tüm modern mekanizmalı perde sistemleri imalat ve satışını yapan Trend, kusursuz müşteri hizmetleri ve profesyonel destek anlayışıyla bugüne kadar sayısız projeye imza atmış ve ürün ve hizmetlerimizden mutlak memnuniyet duyan bir müşteri topluluğu edinmiştir. Referanslarımıza göz atabilir, hakkımızda daha çok bilgi alabilirsiniz.

Mimarlık büroları ve tasarımcılar için hazırladığımız programımız, Batı ülkelerinde tercih edilen ve endüstriyel kalite standartlarına uyumlu, ilgili sertifikalara ve mevzuata uyumlu A kalite ürünlerimizle ilgilenen kurumları hedeflemektedir. Amacımız daha fazla profesyonele ulaşmak ve verimli bir çalışma sistemi kurmaktır. Aşağıda Trend'de çalışmanız durumunda faydalanacağız bazı avantajlar listelenmiştir: 

  • Size özel atanan temsilci
  • Bayi fiyatları
  • Butik projeler için ABD ve Avrupa menşeiili ürünler
  • 5 yıl teknik destek garantisi

Lütfen bize ulaşınız ve sorularınızı, bilgi taleplerinizi iletiniz.

Bize ulaşın

 

 

Similar Posts