trend somfy screen roller blinds

Trend Somfy Screen Stor – Üçüncü Boğaz Köprüsü

Trend Perde Sistemleri, manzaralı mekanlarda şeffaf ve güneş kırıcı yapısıyla idea çözüm olan screen perde sistemleri projesini özel perde sistemleri sağlamaktadır. İntaş İnşaat için hazırlanan Somfy motorlu çözüm Üçüncü Köprü görüntüsünü korumasının yanı sıra üstün ve termal ve optik performans sunmaktadır. 

0212 327 0727

0216 327 0727

info@trendperde.com.tr

Trend Perde Sistemleri, uygulama alanlarına ve kullanıcı tercihlerine özel perde sistemleri projeleri planlamaktadır. Henüz inşa halindeki İstanbul Üçünçü Boğaz Köprüsü'ne hakim İçtaş Holding binasında çalışma başarıyla tamamlanmıştır. Üsteki proje fotolarını, altta iste sistem operasyonunu gösteren videomuzu inceleyebilirsiniz.

Screen perdeler Türkiye'deki ofislerde, yönetim binalarında ve kurumsal projelerden en çok tercih edilen perde sistemidir. Güneşin rahatsız edici özelliklerini engellemesinin ve bulunan ortamı daha yaşanılır kılmasının yanında şeffaf yapısıyla dışarının görünmesini olanaklı kılar, soğutma masrafını önemli oranda düşürür. Screen storlar hakkında daha fazla bilgiyi bu sayfadan alabilirsiniz.

Bu projemizde Somfy Altus (Actuo) stor motorları, Sunshadow beige-pearl (krem - gri) kumaş kullanılmıştır.

Lütfen bize ulaşarak bilgi taleplerinizi iletiniz.

Bize ulaşın

Similar Posts