Somfy Motorlu Perde Kumandası Telis

Uzaktan Kumandalı Perde – Somfy Kumandalar

Uzaktan kumandalı mekanizmalı perde sistemleri kumanda veya butonla kontrol edilen ve motorla çalışan perdelerdir. İster storsunscreen, jaluzi ister plise, japon, silüet olsun tüm perde sistemlerimiz uzaktan kumandayla kontrol edilebilir. Bütün kumandalı perde modellerimiz uygun fiyatlarla ve 5 yıl Trend garantisiyle sunulmaktadır. Sistemlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek lütfen yazımızı okuyabilir, sorularınızı iletmek ve fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Bilgi ve Fiyat Alın

Uzaktan Kumandalı Stor Perde 

Stor perdelerde farklı motor markaları ve serileri kullanılabilir. Şu anda en çok öne çıkan markalar Fransız Somfy ve Türk Mosel iken, en çok kullanılan seriler Somfy Altus ve Somfy Sonesse'dir. Tüm motorlar beklentileri karşılar ve uzun süre rahatlıkla kullanılabilirken Sonesse serisi ciddi derecede sessiz çalışmasıyla öne çıkar. Elektrik tüketimleri yok denecek düzeydedir. Butik projeler için Avrupalı Mottura, Nice, Becker, Elero vb. gibi üreticilerin motorlarları da kullanılabilmektedir. Somfy Expert sertifikalı kurumumuz projelerinde genellikle Fransız Somfy® tercih etmektedir.

Uzaktan Kumandalı Stor Perde Fiyatları

Uzaktan kumandalı stor perdelerin farklı çeşitleri ve seçenekleri bulunmaktadır. Trend Perde Sistemleri ürünlerinde belirli bir standart ölçü yoktur. Perdelerimiz müşterilerimizin uygulama alanı ölçülerine ve tercihlerine göre özel olarak imal edilmektedir. Doğrudan imalatçı olduğumuz için hem Batı ülkelerin standartlarındaki perdeleri ulaştırma hem de uygun fiyat sunma imkanımız bulunmaktadır. Lütfen doğrudan bize ulaşarak fiyat teklifi alınız. Eğer teklifi teyit ederseniz stor perdeleriniz imal edilmeye başlanır ve ortalama 3 iş günü içerisinde kullanımınıza hazır hale getirilir. 

Somfy Perde Kumandaları

Somfy perde kumandaları farklılık arz eder. Tüm modelleri tek ekranda aşağıdaki ilk resimden inceleyebilirsiniz. Ayrıca perde kumandası sadece tek perde değil 16'ya kadar perdeyi aynı anda kontrol etme kabiliyetine sahip olabilir. Somfy'nin Telis kumandalar dayanıklı ve güçlü sistemlerdir. Somfy'nin üstün RTS sistemi sayesinden perde motoruyla güvenli ve istikrarlı şekilde haberleşebilir, uzun süre bozulmaz. Tellis Single Channel, tek perdeyi kontrol eden en temel kumandadır. Telis Composito serileriyse multi kontrol sağlar ve LCD ekrana sahiptir. 

Trend® Kumandalı Perde

Trend mekanizmalı perde sistemleri ister ofis, yat veya hastane ister yaşam alanları ve restoranlar olsun farklı uygulama mekanlarında rahatlıkla kullanılabilir. Çok sayıda renk ve desen seçeneğinin yanında sunscreen ve karartma gibi özel kumaş serilerimizin varlığıyla çok yönlü ve kullanışlı sistemlerdir. Stor perde hakkında daha fazla bilgi alabilir ve stor satın almada dikkat edilecek konular hakkında yazımızı ve Milliyet gazetesinde yayınlanan makelemizi de okuyabilirsiniz.

 Perde seçiminde bilgilendirme almak için lütfen müşteri temsilcilerimize ulaşınız.  

Similar Posts