Yat perdeleri yatlara özel modern perde sistemleridir. Diğer deniz araçlarına hazırlanan mekanizmalı perde sistemleri de yat perdesi olarak adlandırılır. Bu sistemlerin projeleri müşterimizin talep ve beklentileri bazı alınarak özel olarak planlanır ve icra edilir. Bugüne kadar çok sayıda yat perdesi projesine imza atan Trend, satış öncesi ve sonrası hizmetleriyle profesyonel çalışmalara hazırdır.

Plise Perde

Plise perdeler projelerimiz için tercih ettiğimiz başlıca ürünümüzdür. Esnek ve kullanışlı yapısı nedeniyle zorlu ortam koşullarında yüksek performans vermektedir. Deforme olmaz, katlandığında çok az yer kaplar. Kullandığımız pliseler Alman menşeiili Cosiflor markasına aittir ve dünya klasında bir kalite standardı, dayanıklılık ve estetik vadetmektedir.
Pliseler dışında stor perde, sunscreen ve ahşap perdeler de tercih edilebilir. Tüm sistemlerimize motor entergre edilebilir. Perde seçiminde bilgi almak için lütfen bize ulaşınız.

Bilgi ve fiyat için bize 0216 327 0727 veya 0212 327 0727 nolu telefondan ya da email ile ulaşınız.  

 

Yat Perdelerimiz ve Fiyatları

Esnek, kullanışlı sistem popüler tercihler Plise Perde, Düet Perde
Modern ve kullanışlı sistem Sunscreen (screen stor)
Lüks Perde Ahşap perde 
Ekonomik perde Stor, jaluzi
Baskılı Sistem Dijital Baskılı Stor Perde
Sıfır Işık Blackout
Motorlu / uzaktan kumanda kontrollü perde Tüm perdelerimize motor entregre edilebilemtekdir. Lütfen bilgi alınız
   


Yat perdeleri için fiyatlar perde sistemine, kumaş seçeneğine, perde adedi ve ebatlarına bağlıdır. Bu nedenle teklif almanız gerekir. Trend Perde perde sistemlerinini özel olarak hazırlar. Derhal bize ulaşırsanız size fiyat teklifimizi iletebiliriz. Eğer uygulama alanının ölçüsünü bilmiyorsanız adresinize ölçü almak üzere ücretsiz olarak teknik eleman gönderebiliriz.

Yat / gemi perdeleri için ebatlarınız nedir?
Standart ölçü kavramı yoktur, sistemler müşterimize özel olarak hazırlanmaktadır. Bu sistemde alınan ölçü için her ebatta perde imal edilir ve müşterimizin kullanımına hazır hale getirilir.

Neden Trend?
Trend Perde 1997'den beri faaliyet gösteren ülkemizin önde gelen perde sistemleri kuruluşudur. Çok sayıda kurumun perde sistemeleri alanındaki tercihi olan Trend kurumsallığın ve profesyonelliğin adresidir. Trend Perde, İstanbul merkezli bir kurum olmasına karşın başta Ankara, Bursa, İzmir ve Antalya olmak üzere Türkiye'nin her yanına hizmet ve ürün ulaştırabilir.