Zebra Perdelerin Yükselişi

Zebra Stor Perdelerin Yükselişi


Trend Perde Sistemleri, zebra perdelerin bireysel ve kurumsal müşterilerimizin talepleri çerçevesinde özel olarak üretir ve kullanıma hazır hale getirir. Perde sistemlerimiz kumaşı ve mekanizması dahil tüm bileşenleriyle birinci sınıf ürünlerdir. Ülkemizin birçok büyük kurumunun perde sistemlerinde tercihini Trend’den yana kullanmasında bu kalite anlayışının yanında üstün müşteri memnuniyeti programı gelmektedir. Lütfen siz de zebra stor perdelerimiz konusunda bilgi ve fiyat almak üzere müşteri temsilcilerimize ulaşınız.

0212 327 0727

0216 327 0727

info@trendperde.com.tr

Zebra perdeler görece yeni sistemlerdir. 2008 yılında piyasada yer almaya başlayan sistemler kısa sürede Türk tüketicisinin beğenisini kazanarak zamanla en popüler perde sistemlerinden birine dönüşmüştür. Müşterilerimiz tarafından yıllar boyunca beğeniyle kullanılan Trend® zebra perdeler bu yükselişte önemli yer etmiştir. Referanslarımızı inceleyebilir, kurumumuz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Zebra storların bu denli popüler hale gelmeleri elbette tesadüf değildir. Aşağıda bundan etken olan nedenleri başlıklar halinde bir bir inceledik.

Dekoratif

Zebra storlar göze hoş görünür. İster yaşam mekanları isterse ofisler ve yahut otel, restoran, hastane gibi uygulama alanlarına uyum sağlayarak dekoratif bir görünüm sunarlar. Trend tarafından farklı renk ve desen seçenekleri arasında dilediğinizce yapacağınız tercihle pencerelerinize en şık ve zarif zebra perdeleri giydirebilirsiniz.

Kullanışlı

Çift katmanlı yapıda olmalarından dolayı dilersenin mekanı aydınlık, dilerseniz daha karanlık yapabilirsiniz. Böyle bir sistem aynı anda iki perde sistemi kullanma fonksiyonelliği demektir. Bazı durumlarda perde sistemlerinin kombine olarak kullanılmarı olağandır. Örneğin kimi kurumlardan Trend müşterileri blackout + screen kombinesi isterler, böylece uygulama mekanlarına bu iki sistem aynı anda kurulur. Oysa zebrada tek sistem hem şeffaf ve kapalı görünüm verebilir.

Motorlu kontrol

Trend, tüm perde sistemlerine motorlu kontrol entegre edebilmektedir. Fransız Somfy Expert sertifikalı kurumumuz, motorize perde sistemleri alanında ülkemizin bayrak kurumudur. Ürettiğimiz zebra perdeler stor mekanizmasına sahip olduklarından dolayı aynen standart polyester storlar gibi motorlu / uzaktan kumandalı kullanımda yüksek performans ve dayanıklıklık vadetmektedir. Perde ebatlarınız ne olursa olsun bize ulaşabilir, Somfy, Mosel başta olmak üzere dileğiniz motor markasını tercih edebilirsiniz.

Zebra Perde Temizliği

Bu perdelerin temizliği kolaydır. Her şeyden evvel, toz tutmaya karşiı dayanıklı özel yapıları sayesinde toz tutmaz ve sürekli olarak temizlenmeye ihtiyaç duymazlar. Perdenizi temizlemek için hafifçe ıslatılmış bir kullanabilirsiniz. Bu işlemin 10 günde bir yapılması tam bir temizlik için yeterli olacaktır. Komple bir temizliği ise yılda bir yapabilirsiniz. Bunun için perde sert bir yatay zemine yayılarak dezenteftanla temizlenir.

Zebra perde fiyatı mı almak istiyorsunuz? Lütfen bize ulaşınız ve sorularınızı, bilgi taleplerinizi iletiniz.

Bize ulaşın

Similar Posts