dis mekan perdesi

Zip Perde ve Dış Mekan Perde Sistemleri

Trend Perde Sistemleri, zip perdelerin (fermuarlı perde) üretimi ve satışını gerçekleştirir. Bireysel ve kurumsal satın almalarınız için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz, gerekli bilgilendirmeler ve yönlendirmelerin yanı sıra fiyat teklifi alabilirsiniz. Aşağıda zip perde ve dış mekan perdeleriyle ilgili bilgiler ve açıklamalar verilmiş. Özel tercih ve gereksinimlerinize ilişikin bilgilendirme almak için lütfen bize ulaşınız.

0212 327 0727

0216 327 0727

info@trendperde.com.tr

Dış mekan perdeleri klasik perdelerin aksine dış alanlara kurulan perde sistemleridir. Bu perdelerin özel termal ve optik performans kritilerini karşılamaları ve rüzgar hatta uygulamaya göre yağışa karşı dayanıklı olmaları gerekir. Perde mekanizması ve kumaşlar için farklı seçenekler söz konusudur. Zip perde dış mekanlarda kullanışlı ve verimli bir sistem olarak Trend Perde Sistemleri tarafından üretilmekte ve müşterilerimin kullanımına hazır hale getirilmektedir. Dış jaluziyse bütünüyle Avrupa'dan ithal edilir ve büyük projelerde tercih edilir.

Zip Perde

Stor perde mekanizmasına yakın bir sistemle çalışır. Temel fark kumaşın kanallar içerisinde hareket etmesi bu sayede stabil kalabilmesidir. Kumaşlar dış mekan kullanımına uygun özel serilerden seçilir. İtalyan Ferrari Soltis serisi güçlü bir teknik kumaştır. Sunscreen tipinde özel kumaşlar da yine Trend tarafından projeye ilişkin detaylar ve müşterilerimiz beklenti ve tercihleri doğrultusunda seçilebilir. Bu perdelerle ilgili daha çok bilgi almak için zip perde sayfamızı inceleyiniz.

Termal Konfor

Kimi durumlardan dış mekan perdesinin spesifik bir ihtiyaca cevap vermesi arzulanmaktadır. Bunlardan bir örnek aşırı ışık giren bir mekanda güneşin engellenmesi, ortamın daha rahat kılınmasıdır. Güneşin aşırı ışığını emen ve yansıtan bir perde kumaşı termal konfor yaratacaktır. Bu perde ışığın çok az bir kısmının geçmesine izin verir ancak görüntüyü kapatmak yani saydam/şeffaf/transparan yapıdadır. Türkiye'de bu tarz güçlü ve modern perde kumaşlarını üretme kabiliyeti bulunmadığı için Avrupa'dan veya ABD'den getirilir ve projelerimizde büyük tatminkarlık yaratmaktadır.

Motorlu Sistem

Dış mekan perdesi genelde motorludur ve buton / uzaktan kumanda vasıtasıyla kontrol edilir. Bu sayede sistemin denetlenmesi kolaylaşırken kullanım hatalarından etkilenmeyeceği için ömrü de uzar. Fransız Somfy bu projeler için uyumlu motorlara sahiptir ve Somfy Expert sertifikalı Trend Perde Sistemleri'nin projelerinde sıklıkla tercih edilir. Somfy sistemlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Lütfen bize ulaşarak bilgi taleplerinizi iletiniz.

Bize ulaşın

 

 

Similar Posts