Ahşap jaluzi modern, estetik ve kullanışlı bir perde sistemidir. Trend® tarafından sunulan ahşap jaluziler özel Ramin ağacından elde edilen bantlar kullanır, zorlu ortam koşullarına dayanıklıdır ve uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilir.  Ahşap jaluzi perde 25 mm. ve 50 mm.’lik bant seçeneklerine sahiptir. Standart renkler yanında lake serimizi de bulunmaktadır. Bantlar arasındaki açıyı değiştirerek ortamınıza giren ışık miktarını kolayca ayarlayabilirsiniz. Dekoratif bir sistemdir. Birçok mekana kolayca uyum sağlar. Ofislerin yanı sıra restoranlar, kafeteryalar ve evlerde tercih edilir. Ayrıca bu sistemlerin motorlu ve uzaktan kumandalı olarak kullanımı yaygındır.

Trend® Ahşap Jaluzi

1997'den bu ayan kurumsal ve bireysel müşterilerimize ulaştırdığımız Trend ahşap perdeler uzun süre memnuniyetle kullanılabilmektedir. Bir Somfy Expert kurumu olan Trend, ahşap jaluziler için Somfy motor ve aksesuarlarını kullanmaktadır. Referanslarımızı inceleyebilir, kurumumuz hakkında daha çok bilgi alabilirsiniz. Lütfen yardım almak veya fiyat teklifi talebi için müşteri temsicilerimize danışınız.

Ahşap Jaluzi Perde Sistemlerimiz ve Fiyatları


  • Ahşap Jaluzi Perde: Standart ahşap perde uygulamasıdır.
  • Boyalı Ahşap Jaluzi: Bu sistemde perde ahşap olmasına karşın farklı bir renge sahiptir.
  • Ahşap dikey perde: Bu sistem nadiren kullanılır. Malzemesi ahşap, mekanizması dikeydir.


ahşap jaluzi perde renk kodları

 


Perde fiyatları kumaş ve uygulama seçeneklerinin yanı sıra perde ebatlarına bağlıdır. Bu nedenle teklif almanız gerekir. Trend Perde'nin çalışma sistemi, perde sistemlerinin müşterilere özel olarak hazırlanmasına dayanır. Derhal bize ulaşırsanız size fiyat teklifimizi iletebiliriz. Eğer uygulama alanının ölçüsünü bilmiyorsanız adresinize ölçü almak üzere teknik eleman gönderebiliriz. Bu işlem ücretsizdir.

Nasıl ahşap jaluzi perde siparişi verebilirim?

Bize ulaşın, adresinize ölçü almak ve ürünleri tanıtmak için ücretsiz teknik eleman gönderelim, ardından fiyat teklifimizi onaylarsanız siparişinizi alınır.

Ahşap perde diğer perde sistemlerinden daha mı pahalı?

Ahşap perde stor, jaluzi, zebra gibi popüler perde sistemlerinden daha yüksek fiyatlıdır. Bundan neden ahşap perde için kullanılmaya elverişli ağaçların dünyanın ancak belli bölgelerinde yetiştirilmesidir. Trend® ahşap jaluzilerde Asya Pasifik yakınlarındaki Ramin ağacı kullanılır. Ancak üretim ve satış kapasitemiz yüksek olduğu için rekabetçi fiyatlar verebilmekteyiz.