Japon perde büyük kumaş panellerden oluşan bir perde sistemidir. Bu nedenle panel perdesi olarak adlandırıldığı da olur. Panellerin yatay olarak hareket ettirilmesiyle perde sistemi açılır ya da kapatılır. Geleneksel ancak kullanışlı ve estetik bir perde modelidir. Özellikle dışa açılan geniş camlarda tercih edilir. Yeni sistemler giderek yaygınlaşırken japon perde popülerliğini korumaktadır. Ciddi bir avantajı temizlenmez kolaylığıdır. Panel sistemden kolaylıkla ayrılırsa kolayca temizlenir. Sistem manuel (elle) kontrol edilebileceği gibi otomatik yapıda da olabilir ve uzaktan kumanda veya butonla kontrol edilir. Çalışmalarımızda genelde Somfy® motor tercih ediyoruz.

Trend® japon perdeler, uzun  yıllardan beri müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır. Aşağıda sunduğumuz renk seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Lütfen herhangi bir konuda bilgi almak için müşteri temsilcilerimize ulaşınız.

 

Bilgi ve fiyat için bize 0216 327 0727 veya 0212 327 0727 nolu telefondan ya da email ile ulaşınız.  

 

Japon Perde Sistemlerimiz ve FiyatlarıPolyester YA


Perde fiyatları kumaş ve uygulama seçeneklerinin yanı sıra perde ebatlarına bağlıdır. Bu nedenle teklif almanız gerekir. Trend Perde'nin çalışma sistemi, perde sistemlerinin müşterilere özel olarak hazırlanmasına dayanır. Derhal bize ulaşırsanız size fiyat teklifimizi iletebiliriz. Eğer uygulama alanının ölçüsünü bilmiyorsanız adresinize ölçü almak üzere teknik eleman gönderebiliriz. Bu işlem ücretsizdir.

Neden Trend® japon perde tercih edeyim?
Trend Perde Sistemleri bugüne kadar çok sayıda japon perde çalışması ve projesi yapmıştır. 1997'den beri ülkemizde modern perde sistemleri imalat ve satışı yapan kurumumuz çok sayıda referansa ve tatminkar bir müşteri topluluğu edinmiştir. Referanslarımıza bakabilir, kurumumuz hakkında daha çok bilgi alabilirsiniz. Lütfen sorularınız ve bilgi talepleriniz için bize ulaşınız.

Nasıl japon perde siparişi verebilirim?
Ölçüleri biliyor musunuz? Eğer biliyorsanız doğrudan bize ulaşın ve fiyat teklifi alın. Eğer bilmiyorsanız adresinize en hatasız şekilde ölçü almak ve ürünleriminizin sunumunu yapmak üzere teknik eleman gönderelim. Bu işlem ücrete tabi değildir. Detaylar belli olduktan sona alacağınız fiyat teklifiniz onayladıktan sonra perdeleriniz ortalama üç gün içerisinde imal edilir ve adresinizde montaj yapılır (montaj opsiyoneldir).

Ankara'dayım. Perde sistemleri siparişi verebilir miyim?
Elbette. Trend Perde, İstanbul merkezli bir kurum olmasına karşın başta Ankara, Bursa, İzmir ve Antalya olmak üzere Türkiye'nin her yanına hizmet ve ürün ulaştırabilir.