Plise perdeler görece yeni perde sistemleridir. Hunter Douglas tarafından geliştirilmiş özel dokudaki bu sistemler ortam sıcaklığında denge sağlamada ve enerji tasarrufunda etkili çözümlerdir. Katlandıklarında çok az yer kaplarlar. Öylesine esnek ve uyumlu bir perde sistemidir ki her mekanda ve koşulda kullanılabilir. Kış bahçesi, tavan perdesi ve cam balkon gibi spesifik uygulamalarda plise birinci alternatiftir. Dairesel, eğimli, üçgen her ebatta imal edilebilir ve müşterilerimizce sorunsuzca kontrol edilebilir. Plise perdelerin motorlu kontrol edilmeleri yaygın bir uygulamadır. Bu şekilde perde sistemi buton veya uzaktan kumandayla kontrol edilir.

Plise perdeler güçlü, esnek ve kullanışlı olmalarının yanında dekoratif görünümleriyle bulundukları mekanı estetik katarlar. 

Trend Perde Sistemleri, sayısız farklı renk ve desen plise perdeleri sunabilir. Lütfen sorularınız için hemen iletişime geçiniz ve bilgilendirme alınız. 

 

Plise Perde Sistemlerimiz ve Fiyatları

  Plise perdelerimiz için yüzlerce renk arasından tercih yapabilirsiniz. Keşif sırasında bu seçeneklere göz atalabilirsiniz.  

plise renkler
 


Perde fiyatları kumaş ve uygulama seçeneklerinin yanı sıra perde ebatlarına bağlıdır. Bu nedenle teklif almanız gerekir. Trend Perde'nin çalışma sistemi, perde sistemlerinin müşterilere özel olarak hazırlanmasına dayanır. Derhal bize ulaşırsanız size fiyat teklifimizi iletebiliriz. Eğer uygulama alanının ölçüsünü bilmiyorsanız adresinize ölçü almak üzere teknik eleman gönderebiliriz. Bu işlem ücretsizdir.

Plise perdeyi hangi mekanda kullanabilirim?
Bazı perde sistemleri her mekanda yüksek verim ve kullanışlılık vadetmez. Ancak plise perde her mekanda kullanılabilecek bir sistemleri. İster ofis olsun, ister otel, kış bahçesi veya evlerde rahatlıkla tercih edilebilir. Bunların yanında yatlar ve deniz araçlarında ilk tercihtir.

Ankara'dayım. Plise perde siparişi verebilir miyim?
Trend Perde, İstanbul merkezli bir kurum olmasına karşın başta Ankara, Bursa, İzmir ve Antalya olmak üzere Türkiye'nin her yanına plise perdeleri ulaştırabilir, yerinde keşif ve montaj yapabilir.