Tavan perdeleri değişik uygulama mekanlarının tavan ve çatı kısımlarına kurulan perde sistemlerdir. Tercih edilecek perde sistemi projeye göre değerlendirilir. Plise perde her türlü koşula uyum sağlayarak üstün performans gösteren modern ve kullanışlı bir perde sistemi olarak Trend Perde Sistemleri tavan/çatı perdesi projelerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Screen stor perde (sunscreen) diğer popüler seçenektir. Kış Bahçelerinin tavan kısmına kurulan özel sistemlerimiz için lütfen kış bahçesi perdesi sayfamıza bakınız.

Tavan perdeleri genelde motorludur. Uzaktan kumanda ve/veya butonla kontrol edilirler. Dünya çapında bir otomasyon markası olan Somfy ürünleri Trend tarafından beş yıl garantiyle sunulmaktadır. Lütfen seçenekler konusunda bilgilendirme almak için müşteri temsilcilerimize ulaşınız.

Tavan Perde Sistemlerimiz ve Fiyatları

 

Tavan perdesi fiyatları kullanılacak perde sistemine, kumaş ve uygulama seçeneklerinin yanı sıra perde ebatlarına bağlıdır. Bu nedenle teklif almanız gerekir. Trend Perde'nin çalışma sistemi, perde sistemlerinin müşterilere özel olarak hazırlanmasına dayanır. Derhal bize ulaşırsanız size fiyat teklifimizi iletebiliriz. Eğer uygulama alanının ölçüsünü bilmiyorsanız adresinize ölçü almak üzere teknik eleman gönderebiliriz. Bu işlem ücretsizdir.

Çatı/tavan bahçesi perdesi için hangi perde mekanizma ve modelini seçmeliyim?

Tavan perdeleri sizin mekanınıza özeldir. Belli unsurlar dikkate alınarak en uygun seçenekleri sunmamızı istiyorsanız lütfen bize ulaşınız.

Ankara'dayım. Perde sistemleri siparişi verebilir miyim?

Elbette. Trend Perde, İstanbul merkezli bir kurum olmasına karşın başta Ankara, Bursa, İzmir ve Antalya olmak üzere Türkiye'nin her yanına hizmet ve ürün ulaştırabilir.