Silüet perde yeni ve etkileyici bir sistemdir. Ev, ofis, mağaza ya da restoranlarda tercih edilebilen çok yönlü bir ürün olmakta birlikte, Zebra Perde’de olduğu gibi tül ve güneşlik fonksiyonunu üstlenir. Jaluzi bantlarına benzer görünümün yanı sıra sık dokunmuş kumaşı ile istenildiğinde güneşlik olarak da kullanılır. Motorlu ve manuel seçenekleriyle kullanıcılara sunulan Siluet Perde, üretilmeye başladığından bu yana şık ve yenilikçi tarzıyla farklılık yaratmak isteyen tasarımcıların alternatifleri arasında yerini almıştır.

 

Bilgi ve fiyat için bize 0216 327 0727 veya 0212 327 0727 nolu telefondan ya da email ile ulaşınız.  

 

Silüet Perde Sistemlerimiz ve Fiyatları

silüet perde renk kodları kartela

 

• Siluet Perde kumaşı %100 polyester olmakla birlikte, 190.3 g/ m2 gramaja, %24.6 geçirgenliğe ve 0.60 mm. kalınlığa sahiptir.

 

• Ev, ofis, hastane, otel, havaalanı ve diğer konut ve işyerlerinde kullanılmaktadır.

 

• Siluet Perde’de tül işlevi, perdenin tamamen aşağı indirilip jaluzi bantı görünümündeki ara bölmelerin yatay konuma gelmesiyle gerçekleşir.

 

• Siluet Perde’nin güneşlik işlevi, perde aşağıya indirildiğinde küçük bir hareketle zincirinden çekilmesi ve bantların tamamen kapanmasıyla gerçekleşir.

Perde fiyatları kumaş ve uygulama seçeneklerinin yanı sıra perde ebatlarına bağlıdır. Bu nedenle teklif almanız gerekir. Trend Perde'nin çalışma sistemi, perde sistemlerinin müşterilere özel olarak hazırlanmasına dayanır. Derhal bize ulaşırsanız size fiyat teklifimizi iletebiliriz. Eğer uygulama alanının ölçüsünü bilmiyorsanız adresinize ölçü almak üzere teknik eleman gönderebiliriz. Bu işlem ücretsizdir.

Silüet perde siparişi nasıl verebilirim?

Hemen bize ulaşın ve size hangi sistemin ve seçeneklerin uygun olduğu konusunda bilgi yanında fiyat alınız. Onaylarsanız ürününüz hazırlanmaya başlayacak ve ortalama üç iş gününde teslim edilebilecektir.