Zebra perde hem zarif hem de kullanışlı bir sistemdir. Çift mekanizmalı stor perde yapısındadır. Eğer perde aşağı veya yukarı hareket ettirilirse şeffaf kısımların üst üste gelmesiyle içeri ışık girişi sağlanır. Aksi durumda perde ışığı engeller. Temizlenmesi kolaydır. Dekoratif ve şık bir perde modelidir. Çok sayıda renk ve desen seçeneğine sahip olduğu için uygulama alanına uygun bir zebra stor bulmak her zaman mümkündür. Özellikle yaşam alanlarında veya modern binalarda tercih edilir. Görece yeni bir sistem olarak ülkemizde gittikçe artan bir popülerliğe ulaşmıştır. Zebra perde fiyatları seçilen kumaşa göre değişkenlik göstermektedir. Trend showroomlarda ya da adresinize gelecek keşif ekibinin sunacağı kataloglarla renk seçimi yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu sayfanın altındaki renkler ve desenler kısmında koleksiyonumuzun bir kısmı yer almaktadır.

Zebra perdenin Somfy veya Mosel motorlu olarak kontrol edilmesi yaygındır. Böylece sistem uzaktan kumanda ya da buton vasıtasıyla kontrol edilebilir. 

Zebra Perdenin Avantajları

✓ Dekoratif
✓ Temizliği kolay
✓ Motorlu kontrol seçenekleri
✓ Bol renk seçeneği
✓ Etkin ışık kontrolü

Zebra Perde Sistemlerimiz ve Fiyatları

zebra perde renk kartelaZebra perde fiyatları kumaş ve uygulama seçeneklerinin yanı sıra perde ebatlarına bağlıdır. Trend Perde'nin çalışma sistemi, perde sistemlerinin müşterilere özel olarak hazırlanmasına dayanır. Derhal bize ulaşırsanız size fiyat teklifimizi iletebiliriz. Eğer uygulama alanının ölçüsünü bilmiyorsanız adresinize ölçü almak üzere teknik eleman gönderebiliriz. Bu işlem ücretsizdir.


Trend zebra perdeleri nasıl satın alabilirim?
Perde ölçülerini biliyorsanız bize ulaşınız ve fiyat teklifi alınız. Bilmiyorsanız veya %100 hatasız ölçü alınmasını istiyorsanız teknik eleman isteyiniz, ücretsiz gönderelim. Bu esnada teknik elemanımızın sunacağı perde kumaşlarını, renk/desenleri inceleyebilirsiniz. Fiyat teklifimizi onaylarsanız zebra perdeleriniz imal edilmeye başlanır, ortalama 3 iş günü içerisinde hazırlanır. Teknik ekibimiz belirttiğiniz adrese gelerek montaj yapar, ve perdeleriniz kullanımınıza hazır hale getirilir.

Motorlu mu manuel mi tercih etmeliyim?
Perde ebatları büyükse manuel (elle) kontrol imkansız hale gelmektedir. Ebatlar uygunsa manuel sistem tercih edebilirsiniz. Motorlu - uzaktan kumandalı sistem modern bir perde sistemidir, kullanıcı hatalarından etkilenmez, uzun süre sorunsuz kullanılabilir ve 5 yıl Trend Perde Sistemleri garantisi altındadır.

Ankara'da Trend® zebra perde siparişi verebilir miyim?
Evet. Trend Perde, İstanbul merkezli bir kurum olmasına karşın başta Ankara, Bursa, İzmir ve Antalya olmak üzere Türkiye'nin her yanına hizmet ve ürün ulaştırabilir.