Trend Yapı ve Perde Sis.San.Tic.Ltd.Şti.

Trend Perde Sistemleri 1997 yılında İstanbul'da kurulmuştur. O zamanlar ülkemizde henüz yaygınlaşmaya başlayan perde sistemlerinin bayrak kurumu olmuş, evrensel kalite standartlarını takip eden mekanizmalı perde sistemleri ve tekstil perdeleri imal ederek ulaştırmıştır. Bugün aynı müşteri memnuniyeti ve kalite standartlarıyla ülkemizin ve dünyanın farklı bir çok yerinde perde sistemleri projelerini gerçekleştirmektedir. Trend merkez binası İstanbul Yukarıdudullu'da yer alan KEYAP çarşısında yer alır. Burada aynı zamanda imalat yapılmaktadır. KEYAP merkez ve Beşiktaş Barbaros Bulvarı showroomlarında ürünler ve onların katalogları yer almaktadır.

Türkiye’nin Mekanizmalı Perde Sistemleri Üreticisi

Trend Perde Sistemleri, Türkiye'deki ve dünyanın farklı ülkelerindeki çok sayıda bina ve uygulama alanı için mekanizmalı perde sistemleri ve tekstil (mefruşat) perde imal etmiştir. Kendimizi esnek ve çevik bir üretici olarak konumlandırıyoruz. Her perde sistemleri projesi kendine özeldir, ona göre planlanmalı ve icra edilmelidir. Bu deneyim, yetkinlik ve birikim gerektirmektedir. Dilerseniz bize ulaşarak kendi sektörünüzden hangi referanslarımız olduğunu öğrenebilirsiniz.

Dünyanın Önde Gelen Markaları Trend’de

Perdelerinde modern Batı ülkelerinde tercih edilen yeni teknoloji materyaller kullanan Trend Perde Sistemleri, dünya çapında tanınan itibarlı markalar ve güvenilir kurumlarla çalışıyor. Bu markalardan/kurumlardan bazıları aşağıda verilmiştir.

somfy logo Dünyaca ünlü Fransız otomasyon markası. Somfy motorlu perde sayfamızı inceleyiniz.
hunter douglas Hollandalı Hunter Douglas, mekanizmalı perde sistemlerinde dünyanın bir numaralı kurumudur.
mermet  logo Fransız Mermet teknik kumaş üretir, screen stor perde ürünlerimizde yer alır.
phifer logo ABD'li Pfeifer'ın Suncreen® adlı özel ürünü Trend'de sunulmaktadır.
mottura perdeİtalyan devi Mottura arge yatırımlarıyla ve geliştirdiği yeni ürünlerle tanınır, dünyanın 70+ ülkesinde aktiftir.

calcuttasanihexcel logovertisol ispanyadickson fransa ferrari soltis kumaş ferrateks