Dikey perde fonksiyonel bir perde sistemidir. Dikine uzanan PVC veya kumaş bantlar vasıtasıyla içeri giren ışık miktarı ayarlanabilir. Geniş ebattaki uygulama alanına yekpare bir perde sistemi kurulması arzu edilirse dikey perde düşünülebilir. Geniş alanlarda etkili ve sorunsuz bir performans vermektedir. Hemen her mekana uygun olabilecek perdeler olmalarına karşın daha çok ofislerde ve hastanelerde tercih edilmektedir. Kumaş dikeyler yaşam mekanlarında kullanım alanı bulabilir.

 Güneş ışınlarına yön verebilmenin çeşitli yöntemlerini sisteminde bulunduran Dikey Perde, sağa-sola açılabilir; ortaya ve kenara toplanabilmektedir. Dikey perde sisteminin motorlu olarak kurulması da mümkündür. Bu durumda perde uzaktan kumanda ya da butonla kontrol edilir. PVC dikey perde ve motorlu dikey perde hakkında bilgi alabilirsiniz. Lütfen sorularınız için müşteri temsilcilerimize ulaşınız.

Dikey Perde Sistemlerimiz ve Fiyatları


  • PVC Dikey Perde: Bantlar PVC (vinil) malzemeden üretilir. Sert ve dayanıklıdır.
  • Kumaş Dikey Perde: Bantlar kumaştır. Zarif bir görünüme ve çok sayıda renk/desen seçeneğine sahiptir. Evlerde sık tercih edilir.
  • Screen Dikey Perde: Özel bir kumaş seçeneğidir, lütfen screen sayfamızı inceleyiniz.


 


PVC Serisi

dikey perde PVC serisi renk kartelası

dikey perde PVC vinıl serisi renk kodları


Kumaş Serisi

dikey perde kumaş serisi renk kartelası


Polyester Serisi

Stor Perde polyester kumaşları, dikey sistemde uygulanabilmektedir. Lütfen stor perde sayfamızda renk desen kısmını inceleyiniz.


 


Perde fiyatları kumaş ve uygulama seçeneklerinin yanı sıra perde ebatlarına bağlıdır. Bu nedenle teklif almanız gerekir. Trend Perde'nin çalışma sistemi, perde sistemlerinin müşterilere özel olarak hazırlanmasına dayanır. Derhal bize ulaşırsanız size fiyat teklifimizi iletebiliriz. Eğer uygulama alanının ölçüsünü bilmiyorsanız adresinize ölçü almak üzere teknik eleman gönderebiliriz. Bu işlem ücretsizdir.

Ankara'dayım. Perde sistemleri siparişi verebilir miyim?

Elbette. Trend Perde, İstanbul merkezli bir kurum olmasına karşın başta Ankara, Bursa, İzmir ve Antalya olmak üzere Türkiye'nin her yanına hizmet ve ürün ulaştırabilir.