Motorlu perde sistemler, gerçek mekanizmalı perdenin tanımıdır. Bu sistemler doğrudan kullanıcı müdahalesine gerek kalmadan otomatik olarak çalışırlar. Perde kontrolü için iki seçenek vardır: uzaktan kumanda ya da buton. Uzaktan kumandayla uzak mesafelerden bile bir veya birden çok perdenizi kontrol edebilir, perdenizin mekanizmasına göre, yana açabilir, yukarı aşağı indirebilirsiniz. Jaluzi sistemlerde ise bantlar arasındaki açıyı değiştirebilirsiniz.

Hemen bilgi/fiyat alınız:

0216 327 0727 (İstanbul Asya – KEYAP Showroom)

info@trendperde.com.tr

Somfy Motorlu PerdeSomfy Motorlu Perde Kumandası Telis

Somfy motorlu perdeler Trend Perde Sistemleri tarafından uzun yıllardır sunulmaktadır. Bu perdeler hakkında detalı bilgi edinmek için lütfen Somfy motorlu perde sayfamızı inceleyiniz. Trend Perde, Somfy Expert sertifikasına sahiptir. Elektrikli/otomatik tüm mekanizmalı perde sistemlerini imal edebilir ve siz müşterilerimizin kullanımına sunabilir. Sistemlerimiz 5 (beş) yıl boyunca garanti kapsamındadır.

Somfy sistemin en çok tercih edildiği perde sistemlerimiz: Motorlu Stor Perde,Ahşap Jaluzi , Kış Bahçesi Perdesi, Sahne Perdesi, Motorlu Projeksiyon Perdesi, Zebra Perde. Lütfen özel gereksinimlerinizde en doğru bilgilendirme ve perde sistemi seçiminde yardım almak için müşteri temsilcilerimize ulaşınız.

Trend® Motorlu Perde

Hangi mekanizmaya sahip olursa olsun tüm perdelerimize motorlu sistem uygulanabilmektedir. Perdelerimizde kullanılan kumaşlar ve bantlar ithal birinci sınıf materyaller kullanılarak üretilirler. Motorlu stor perdeler çok tercih edilen ürünlerdir. Bunun yanı sıra ahşap perdelerimiz pasifik ormanlarında yetişen Ramin ağacından mamül olarak güçlü ve dayanıklıdır. Ahşap perdenin yanı sıra zorlu ortam koşullarına uzun süre dayanabilirliği test edilmiş diğer tüm perde matertallerimiz uzaktan kumanda veya butonla yani manuel müdahele olmaksızın kullanıldıklarında kullanım hatalarından etkilenmeyecekleri için ömürleri de uzayacak, sisteme göre on yılı bulabilecektir. Bu nedenle Trend Perde Sistemleri Somfy, Mosel ve tüm perde motorları için 5 yıl garanti vermektedir. Müşterilerimiz talepleri çerçevesinde şekillenen butik projelerimiz için Trietex, Elero, Nice gibi markalar da tercih edilebilir.

Neden Trend?

Modern Batı ülkelerinde kullanılan hangi perde sistemi varsa bunları Trend'de bire bir bulabilirsiniz. Kimi durumlarda İtalyan Mottura veya Hollandalı Hunter Douglas'ın ürettiği perdeleri tercih edebilir ya da özel birinci sınıf kumaşlarımızla kendimiz imal edebiliriz. Trend bugüne kadar sayısız motorlu perde işine imza atmıştır. THY, Türkiye İş Bankası gibi ülkemizin birçok önemli kurumu perde sistemlerinde tercihini Trend'den yana kullanmıştır.

Motorlu Perde Fiyatları

Motorlu perde fiyatları kullanılan perde sistemine, kumaş türüne ve diğer uygulama seçeneklerine bağlıdır. Eğer perde ölçünüzü biliyorsanız hemen bize ulaşarak fiyat alabilirsiniz. Eğer bilmiyorsanız adresinize ölçü almak ve ilgilendiğiniz ürünlere ilişkin katalog sunmak üzere teknik eleman gönderelim.