Screen Dikey Perde

Motorlu Dikey Perde

Motorlu dikey  perde sistemleri uzaktan kumanda veya butonla kontrol edilen dikey perdelerdir. PVC ve kumaş dikey perdelere motorlu sistem uygulanabilmektedir. Tüm motorlu dikey perdelerimiz uygun fiyatlarla ve 5 yıl Trend garantisiyle sunulmaktadır. Sistemlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek  yazımızı okuyabilir, aklınızdaki soruları sormak ve fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Bilgi ve Fiyat Alın

Dikey Perde Motoru

Dikey perde, stor perde ve plise perde gibi mekanizmalı perde sistemleriyle kıyaslandığında motorlu sistem kurulumu açısından zorlu bi sistemdir. Güçlü ışık kontrolü özelliğiyle donanmış dikey perdeyi yine de elektrikli/otomatik/motorlu kullanmak isteyen müşterilerimiz Trend® motorlu dikeyleri tercih edebilir. Yakın zamana kadar dikey motorlu sistemler Almanya başta olmak üzere doğrudan Avrupa'dan ithal edilirdi. Trend tarafından geliştirilen motorlu sistem dikey mekanizmayla sorunsuz olarak kullanılmaktadır. Bu sayede sistemin motorlu hale getirilmesi astronomik fiyatlara mal olmaz.

Motorlu Dikey Perde Fiyatları

Uzaktan kumandalı dikey  perdelerin farklı çeşitleri ve seçenekleri bulunmaktadır. En başta PVC dikey mi yoksa kumaş dikey perdeler mi kullanmak istediğiniz belirlemeniz gerekmektedir. Trend Perde Sistemleri ürünlerinde  standart ölçü yoktur. Perdelerimiz müşterilerimizin uygulanama alanı ölçülerine ve tercihlerine göre özel olarak üretilir. Doğrudan imalatçı olduğumuz için hem Batı ülkelerin standartlarındaki perdeleri ulaştırma hem de uygun fiyat sunma imkanımız bulunmaktadır. Lütfen doğrudan bize ulaşarak fiyat teklifi alınız. Eğer teklifi teyit ederseniz sistemleriniz imal edilmeye başlanır ve ortalama 3 iş günü içerisinde kullanımınıza hazır hale getirilir.

Trend® Dikey

Trend dikey  perdeler ister büro, otel veya hastane ister yaşam alanları olsun farklı yerlerde rahatlıkla tercih edilebilir, ihtiyaçlara  yanıt verebilirler. Çok sayıda renk ve desen seçeneğinin arasından tercih yapabilirsiniz. Genel olarak motorlu perdeler hakkında bilgi alabilir, tüm mekanizmalı perdeler için Milliyet gazetesinde yayınlanan makelemizi de okuyabilirsiniz.

 Perde seçiminde bilgilendirme almak için lütfen müşteri temsilcilerimize ulaşınız.  

Similar Posts