Dijital baskılı stor perde, kumaşın üzerine baskı yapılmasıyle üretilen özel bir perde sistemidir. Bu baskı şirketinizin logosu, bir fotoğraf ya da herhangi bir dijital resim(JPEG, BMP vb.) olabilir. Tek yapmanız gereken hangi resim veya resimlerin basılacağına karar vermek. Burada dikkat edilecek nokta, basılacak dijital resmin çözünürlüğüdür. Düşük çözünürlüklü örneğin 2 megapiksellik bir resim baskıyı nerdeyse imkansız kılacakken 10 MP'lik bir resim yüksek kaliteli baskıda muhteşem bir görüntü verecektir. Lütfen tereddüt yaşıyorsanız müşteri temsilcilerimize ulaşarak bilgi alınız. 

 

Bilgi ve fiyat için bize 0216 327 0727 veya 0212 327 0727 nolu telefondan ya da email ile ulaşınız.  

 

Dijital Baskılı Stor Perde Sistemlerimiz ve Fiyatları

 

Perde kumaşı üzerine dilediğiniz görsel basılır. Bize göndereceğiniz yüksek çözünürlüklü resim/fotoğraf dosyası perdenize basılacaktır. Normal renk ve desen çeşitleriniyse stor perde sayfamızda inceleyebilirsiniz. 

 

 


Perde fiyatları kumaş ve uygulama seçeneklerinin yanı sıra perde ebatlarına bağlıdır. Bu nedenle teklif almanız gerekir. Trend Perde'nin çalışma sistemi, perde sistemlerinin müşterilere özel olarak hazırlanmasına dayanır. Derhal bize ulaşırsanız size fiyat teklifimizi iletebiliriz. Eğer uygulama alanının ölçüsünü bilmiyorsanız adresinize ölçü almak üzere teknik eleman gönderebiliriz. Bu işlem ücretsizdir.

Ankara'dayım. Perde sistemleri siparişi verebilir miyim?

Elbette. Trend Perde, İstanbul merkezli bir kurum olmasına karşın başta Ankara, Bursa, İzmir ve Antalya olmak üzere Türkiye'nin her yanına hizmet ve ürün ulaştırabilir.