Kış bahçelerinin tavan kısımlarında yer alan perdelerdir. Winter garden perdesi olarak da adlandırılır. Hem fonksiyonel hem de şık sistemlerdir. Ortam sıcaklığında denge sağlamak, enerji korunumu sağlamak ve iç mekan mobilyalarını güneşin zararlı etkilerinden sakınmakta etkindirler. Aynı zamanda mekan dekoruna renk ve estetik katarlar. Genellikle motorlu sistemlerdir ve uzaktan kumanda vasıtasıyla kontrol edilirler. Somfy motorlar kış bahçelerinde sıklıkla tercih edilir. Kullanılacak perde sistemiyse uygulamaya ve müşterimizin tercihine göre belli olur. Plise perde her koşulda iyi sonuç veren modern bir sistemdir. Sunscreen  diğer popüler seçenektir. Bu perdeler kış bahçelerinde kullanılır, diğer mekanların tavan kısım perdeleri için lütfen tavan perdesi sayfamızı inceleyiniz.

Kış Bahçesi Perdesi Projesi

Bir kış bahçesi perdesi işi proje olarak düşünülür. Planlama ve icra aşamaları profesyonellik, deneyim ve özen gerektirir. Trend Perde Sistemleri, bügüne kadarki projelerinin ardından ciddi bir portfolyo sahibidir. Müşterilerimizin gereksinimlerine karşı düşen en uygun çözümü sunmaya hazırdır. Lütfen gerekli bilgilendirme almak üzere müşteri temsilcilerimize ulaşınız. 

 

Kış Bahçesi Perdesi Sistemlerimiz ve Fiyatları


    Kış bahçesilerine müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına göre farklı perde sistemleri uygulanabilmektedir.

  • Başlıca perde sistemleri: plise perde, screen stor perde,
  • Kontrol seçeneği: motorlu perdeKış bahçesi perdesi fiyatları kumaş ve uygulama seçeneklerinin yanı sıra perde ebatlarına bağlıdır. Trend Perde'nin çalışma sistemi, perde sistemlerinin müşterilere özel olarak hazırlanmasına dayanır. Derhal bize ulaşırsanız size fiyat teklifimizi iletebiliriz. Eğer uygulama alanının ölçüsünü bilmiyorsanız adresinize ölçü almak üzere teknik eleman gönderebiliriz. Bu işlem ücretsizdir.

Kış bahçesi perdesi için hangi perde mekanizma ve modelini seçmeliyim?

Kış bahçesi perdesi sizin mekanınıza özeldir. Belli unsurlar dikkate alınarak en uygun seçenekleri sunmamızı istiyorsanız lütfen bize ulaşınız.

Ankara'dayım. Perde sistemleri siparişi verebilir miyim?

Elbette. Trend Perde, İstanbul merkezli bir kurum olmasına karşın başta Ankara, Bursa, İzmir ve Antalya olmak üzere Türkiye'nin her yanına hizmet ve ürün ulaştırabilir.