otomatik perde motorlu

Elektrikli Otomatik Perde Sistemleri

Elektrikli veya otomatik perde olarak adlandırılan sistemler motorludur ve buton/uzaktan kumandayla kontrol edilirler. Modern mekanizmalı perde sistemleri olarak bugün artık her mekanda tercih edilebilmektedir. Bu sistemlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen motorlu perde ve uzaktan kumandalı stor, sunduğumuz başlıca perde motorlarını ve kumanda seçeneklerini görmek için Somfy ve Mosel sayfalarımızı inceleyiniz.

Hemen bilgi/fiyat alınız:

0212 327 0727 (Beşiktaş Barbaros Bulvarı)

0216 327 0727 (Kadıköy Hasanpaşa)

info@trendperde.com.tr

Elektrikli Perdelerde Başlıca Seçenekler

1. Marka: Elektrikli perde almaya karar verdiyseniz perde motorunun markasında karar kılmanız gereklidir. Türkiye piyasasında aktif başlıca markalar Somfy, Becker, Nice, Elero, Mosel'dir. Bunların yanı sıra tüm perde sistemlerinde kendi motorlarını kullanan Mottura, Hunter Douglas gibi perde üreticileri vardır. Trend Perde Sistemleri dilediğiniz dünya markasını size ulaştırabilirse de genelde projelerinde Somfy veya Mosel kullanmaktadır. İki motor da çok az elektrik tüketir ve uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilir.

Garanti

Aksi belirtilmedikçe Trend Perde Sistemleri tarafından sunulan motorlu stor, zebra, plise gibi sistemlerimiz 5 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Otomatik sistemlerimiz bireysel ve kurumsal müşterilerimizde büyük memnuniyet yaratmaktadır.

Elektrik Sarfiyati

Motorlu sistem stor perdelerde tubular motor denen dairesel yapıdadır ve çalışma durumunda kullanılan motor serisi ve modeline bağlı olarak ortalama 25 rpm hızla dönmektedir. Çalışma halinde bile elektrik sarfiyatı öylesine düşüktür ki Türkiye koşullarında ortalama boyutlardaki bir elektrikli perdenin aylık tüketimi ancak kuruşlarla ifade edilebilir. Çok sık kullanılan bazı serilerin güç tüketimi Somfy Altus 40 serisi için 46 watt, Sonesse için 42 watt mertebesindedir. Lütfen daha detaylı bilgilere gerek duyuyorsanız bize ulaşınız.

Otomatik Kontrol

Üst düzey motor serilerinde kontrol otomatik hale getirilebilir, perde müdahaleye gerek duymadan kendini açabilir veya kapayabilir. Bu çeşit bir programlama Somfy® serilerinde kolaylıkla yapılabilir. Ayrıca perde sistemlerinizi Ipad/Iphone veya Android cihazlardan kolayca kontrol edebilirsiniz. Bu sayede kumandaya alternatif kullanışlı ve pratik bir kontrol yöntemi vardır.

Elektrikli mekanizmalı perde sistemleri konusunda her türlü sorunuzu müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz. Lütfen bilgi ve fiyat almak için bize ulaşınız.

 

Similar Posts